Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijos kibernetiniai nusikaltėliai ruošiasi boikotuoti rytojaus „Eurovizijos“ dainų konkursą tam, kad užkirstų kelią jį laimėti Ukrainos atstovams.

Rusijos kibernetiniai nusikaltėliai ruošiasi boikotuoti rytojaus „Eurovizijos“ dainų konkursą tam, kad užkirstų kelią jį laimėti Ukrainos atstovams.

REKLAMA

Vis labiau didėja nuogąstavimai dėl V. Putino palankių kibernetinių įsilaužėlių „Killnet“ užmojų. Manoma, kad šie bandys „paralyžiuoti“ interneto serverius, kuomet vyks balsavimas „Eurovizijoje“. Ypatingai jie priešiškai yra nusiteikę prieš „Kalush Orchestra“ galimybę laimėti konkursą.

Pašiepiančioje žinutėje, kurią paplatino „Telegram“ grupėje, kurią puošia „Eurovizijos“ logotipas, jie rašė: „Jūs negalite balsuoti internetu. Galbūt dėl ​​visko kalta mūsų DDoS ataka.“

Rusijai buvo uždrausta dalyvauti konkurse po to, kai vasario mėnesį pradėjo invaziją į Ukrainą. Nuo to laiko „Kalush Orchestra“ palaikymas išaugo visoje Europoje, o per pirmąjį pusfinalį Turine, jie pateko ir į finalą.

REKLAMA

Grupės įkūrėjas Olehas Psiukas dėkojo publikai ir sakė, kad jų laimėjimas sustiprins Ukrainą.

Jis sakė: „Mūsų šaliai labai svarbu turėti pergalių visais būdais.“ Jis taip pat pridūrė, kad tokia pergalė padės padidinti moralę visoje Ukrainoje. Jų dainos „Stefania“ žodžiai: „Visada eisiu pas tave nulaužtais keliais“, tapo tikru šūksnių visoje šalyje.

Grasina sutrukdyti balsavimą

Dainos sėkmė ir palaikymas jau supykdė Putino pasekėjus, įskaitant ir „Killnet“, kurie, kaip manoma, veikia jo korumpuoto režimo labui.

Programišiai prisiėmė atsakomybę už DDoS ataką, kuri sužlugdė vyriausybės svetaines Rumunijoje.

„Killnet“ tvirtino, kad tai neturi nieko bendra su jų veiksmais, tačiau ir vėl toliau grasino. Prorusiški programišiai trečiadienį Italijoje nesėkmingai nusitaikė į vyriausybės svetaines.

Italijos naujienų šaltiniai teigė, kad ataką prieš „Eurovizijos“ svetainę prieš dieną sutrukdė jų apsauginės užkardos. „Eurovizijos“ atstovas tikino, kad situacija nuolat yra stebima, rašoma thesun.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Jis sakė: „Kiekvienais metais „Eurovizijos“ dainų konkurso balsavimo sistemoje yra įdiegta daugybė saugumo priemonių, apsaugančių publiką nuo išorės įtakos. Šiemet niekas dėl to nesiskiria.“

„Killnet“ praėjusią naktį paskelbė dar vieną pranešimą, kuriame nurodė, kad „Eurovizijos“ balsavimo sistema nėra tinkamai apsaugota, o tuo pačiu teigė, kad kita ataka yra neverta gaišti laiko.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų