• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aprasoję automobilio stiklai gali tapti trukdžiu, kai skubate – laimei, yra neįprastas, bet veiksmingas būdas, kaip išvengti langų rasojimo.

Aprasoję automobilio stiklai gali tapti trukdžiu, kai skubate – laimei, yra neįprastas, bet veiksmingas būdas, kaip išvengti langų rasojimo.

REKLAMA

Aprasoję automobilio stiklai sujaukia visus planus, kai tenka laukti, kol langai bus švarūs ir gerai matysite kelią. Šilto ir šviežio oro gūsis gali padėti greičiau išsklaidyti susidariusią drėgmę.

Jei norite išvengti stiklų rasojimo ir sutaupyti laiko rytais, skutimosi putos yra viena iš priemonių, padėsiančių kovoti su šia problema, rašo express.co.uk.

Kaip tai veikia?

Stikliniai paviršiai, pavyzdžiui, veidrodžiai ir langai, greitai užrasoja ir pro juos neįmanoma nieko įžiūrėti. Drėgnas, šiltas oras nusėda ant šalto stiklo ir ant paviršiaus susidaro maži vandens lašeliai.

Skutimosi putos – veiksminga priemonė, padedanti apsaugoti veidrodžius nuo rasojimo ir, pasirodo, jos puikiai tinka kovojant su automobilio stiklų rasojimu.

REKLAMA
REKLAMA

Nors skutimosi putos nepašalina ant stiklų susikaupusios drėgmės, jos gali padėti nuo to apsisaugoti, nes sudaro ploną plėvelę ant stiklo.

REKLAMA

Nors skutimosi putų naudojimas automobilių stiklų valymui skamba keistai, dėl unikalios tekstūros ši odos priežiūros priemonė yra itin veiksminga.

Tereiks skutimosi putų ir šluostės

Ištrinant paviršius, kurie dažnai rasoja, skutimosi putomis, susidaro skaidri plėvelė, kuri veikia kaip barjeras tarp stiklo ir kondensato.

Kai drėgnas oras bando nusėsti ant automobilio stiklų, skutimosi putose esančios medžiagos neleidžia vandens lašeliams nusėsti ant paviršiaus, todėl stiklai nerasoja.

REKLAMA
REKLAMA

Skutimosi putas lengva tepti ant automobilio langų ir veidrodėlių, naudojant švarią mikropluošto šluostę. Kad per naktį nesusidarytų kondensatas, vakare ant priekinio stiklo, kitų automobilio langų ir net veidrodėlių užtepkite sluoksnį skutimosi putų.

Nedidelį skutimosi putų kiekį užpurkškite ant sausos šluostės ir sukamaisiais judesiais nuvalykite visą priekinį stiklą. Ištepkite jomis visą paviršių ir valykite tol, kol stiklas bus visiškai švarus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų