REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Optinės iliuzijos ir galvosūkiai padeda tobulinti jūsų gebėjimą pastebėti net smulkiausias detales.

Optinės iliuzijos ir galvosūkiai padeda tobulinti jūsų gebėjimą pastebėti net smulkiausias detales.

REKLAMA

Nesvarbu, ar mėgstate sudėtingus galvosūkius vieni, ar metate iššūkį visai šeimai, šios pamąstyti priverčiančios mįslės šiuo metu yra itin populiarios, rašo mirror.co.uk.

Šis naujausias galvosūkis meta iššūkį rasti šunį, pasislėpusį tarp pandų – ir jei pavyksta tai padaryti, tai rodo, kad esate itin budrūs.

Turite septynias sekundes

Tačiau yra viena sąlyga – šunį reikia rasti per septynias sekundes. Tai – sunkiai įveikiamas iššūkis, nes paveikslėlyje labai daug pandų, tačiau ten tikrai slepiasi šuo ir atidžiai pažvelgę tikrai jį pastebėsite.

Pasak „Jargan Josh“, jei surasite šunį greičiau nei per septynias sekundes, tai rodo, kad esate puikiai ištreniravę gebėjimą pamatyti smulkiausias detales – ar jums pavyko jį rasti?

REKLAMA
REKLAMA

Jei vis dar sukate galvą ir ieškote, sukoncentruokite dėmesį į paveikslėlio vidurį. Šuo yra juodai baltas, kaip ir pandos, bet jis tikrai yra paveikslėlyje.

REKLAMA

Jei jums pavyko rasti pasislėpusį šunį, verta išbandyti kitus sudėtingus galvosūkius ir optines apgaules, kad lavintumėte savo smegenis – kuo dažniau juos spręsite, tuo didesnė tikimybė, kad kituose paveikslėliuose paslėptas detales pastebėsite vis greičiau.

Žemiau pateikiame atsakymą, kuriame šuo apibrauktas raudonai – ar pavyko jį pastebėti per septynias sekundes?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų