Radinys skalbimo mašinoje pribloškė mamą: nustebsite, ką ji pamatė

Nataša Prayag su vyru ką tik grįžo namo, o jiems nė nenutuokiant, pro praviras duris į namus sugebėjo įsliūkinti išdykęs lankytojas.

Pasiėmę pirkinių maišus iš mašinos, pora nustebo, pamačiusi koridoriuje ramiai besiilsinčią lapę, kuri netrukus spruko vidun. Nataša pasakoja:

„Pradžioje nustebome ir sunerimome, tačiau netrukus nugalėjo smalsumas. Lauke buvo tamsoka, tad pradžioj nutarėm įsitikinti, ar tai tikrai buvo lapė. Atsargiai žvilgterėjome į virtuvę, bet ten jos nebuvo. Adamas pažvelgė už grindis siekiančių užuolaidų, net atidarė spinteles – lapės nebuvo nė kvapo“.

Radinys skalbimo mašinoje pribloškė mamą

Staiga jis pastebėjo mažą ausytę, kyšančią iš praviros skalbimo mašinos. Natašos nuomone, tamsi maža erdvė gyvūnėliui atrodė saugi. Moteris kelis kartus nufotografavo lapę, o po to bandė ją išvilioti maistu.

Ji pasakojo: „Nuotraukoje matote, kad lapė rami ir nepanikuoja, netgi jaučiasi beveik  laiminga. Bandėme ją išprašyti švilpimu, tada keletą kartų pabeldėme į skalbimo mašiną, tačiau ji – nė krust! Galiausiai iš šaldytuvo išėmiau makaronų su žirniais, įdėjau į dubenėlį ir jį pastačiau lauke.

Po kelių minučių lapė lėtai išlindo iš mašinos ir nusliūkino link  dubenėlio, bet vos užuodusi makaronus, nuskuodė pro vartelius į gatvę. Greit sustojo, sugrįžo, apuostė makaronus ir vėl išbėgo. Palikome atidarytus sodo vartelius, tikėjomės, kad ji sugrįš“.

Porą nekviesto svečio vizitas labai pradžiugino, rašo metro.co.uk.

Nataša sako: „Lapės gali būti labai įkyrios, tačiau kaip ir visi laukiniai gyvūnai, jie tik siekia išgyventi. Lapė skalbimo mašinoje atrodė labai rami, grėsmės mums nekėlė, tad ir elgėmės su ja maloniai“.

Moteris lapės nuotrauką įkėlė į „Twitter“ ir sulaukė virš 272000 „patiktukų“ ir 24000 pasidalijimų bei juokingų patirčių ir komentarų.

Vienas rašė: „Naktis buvo šilta, palikome praviras duris. 4 valandą ryte laputė įsliūkino į vonią – mano katėms susidomėjimo ji nesužadino“.

„Prabudau, o sūnaus lovoje snūduriuoja lapė“, − rašė kitas.


Rašyti komentarą...
r
rai
2021-05-31 20:00:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
makaronų su žirniais...lapei...
Atsakyti
-4

a
ale
2021-06-01 08:31:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
lapute simpatiskas gyvulelis tai ne vilkas ji nebijo zmogaus ir gana gudri. aciu uz nuotrauka
Atsakyti
-1

A
Aha
2021-06-01 09:45:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau ir Lieuvoje būtų tokios vaišės pasiūlytos plėšriam gyvūnui lapei.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų