Radinys dukros kambaryje ne juokais pašiurpino: pavojus slėpėsi ant grindų

Šiurpinančiame vaizdo įraše užfiksuota, kaip mama dukros kambaryje vos nuo grindų nepakelia nuodingos gyvatės, manydama, kad tai – batraištis.

Sidnėjuje, Australijoje gyvenanti moteris vasario 26 dieną, penktadienį, tvarkė savo dukros kambarį, kai pamatė ant grindų tarp žaislų ir drabužių begulinčią gyvatę.

Laimei, ji neišsigando ir ramiai nufilmavo sceną, kol jos dukra nervingai su ja kalbėjosi už kadro. Tamsios spalvos gyvatė išsirietė „S“ forma ir čaižėsi ant grindų.

„Kodėl ji puola?“, – nervingu balsu klausė mergaitė, bet vėliau sakė, kad roplys jai atrodė „mielas“. Mama su dukra tada pagavo auksine karūnėle pasipuošusią gyvatę ir išnešė ją į lauke esantį medį, kad ji galėtų ramiai nušliaužti.

„Aš pagalvojau, kad ten batų raištelis“, – vėliau radijo laidoje pasakojo mama. Ji juokavo: „Tiesą sakant, ruošiausi jį pakelti, bet tada pagalvojau – gal geriau užsidegsiu šviesą ir gerai pažiūrėsiu, kas čia.“

Australinės vainikinės gyvatės gyvena tik šiame žemyne – jos labiausiai mėgsta džiungles, kur gali medžioti driežus ir varles, dažniausiai – naktį. Kaip galima atspėti iš pavadinimo, šios gyvatės aplink galvą turi auksinės spalvos juosteles abiejose pusėse, o likęs kūnas yra tamsiai rudos spalvos. Šios gyvatės auga tik iki maždaug vieno metro ilgio ir yra nuodingos, bet jų nuodai žmonėms nėra labai pavojingi, rašoma dailystar.co.uk.


Rašyti komentarą...
&
&&&&&&&
2021-03-04 11:12:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaučiau infarktą namie pamačius
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų