• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris, mėgstanti tvarkytis, apstulbino kitus entuziastus gudriu triuku, kurio dėka skalbimo mašinos stalčius sublizgės.

Moteris, mėgstanti tvarkytis, apstulbino kitus entuziastus gudriu triuku, kurio dėka skalbimo mašinos stalčius sublizgės.

REKLAMA

Anksčiau nežinojusi, kad stalčių galima išimti iš mašinos ir valyti atskirai, namų šeimininkė nežinojo, koks jis nešvarus. Moteris, vardu Faith, sugebėjo ištraukti stalčių, supratusi, kad jis turi „nedidelę dalį, kurią reikia nustumti žemyn”, ir sugebėjo tinkamai jį apžiūrėti.

Pamačiusi, kad stalčius atrodė kiek niūriai, Faith ėmė jį valyti paprasta, bet veiksminga praskiesto indų ploviklio, dantų šepetėlio ir audeklo kombinacija.

Blizgėjo lyg naujas

Po „ilgo šveitimo” Faith skalbimo mašinos stalčius vėl sublizgėjo, ir daugeliui tai padarė įspūdį. „Facebook” platformos grupėje „Cleaning tips and tricks” Faith įkėlė skalbimo mašinos stalčiaus nuotraukas prieš ir po valymo ir po jomis parašė:

„Kaip aš, po galais, nežinojau, kad šį stalčių galima išimti? Aš nesu oficialiai suaugusi ir dievinu tvarkytis! Dėkoju visiems už jūsų tvarkymosi patarimus ir triukus.”

REKLAMA
REKLAMA

Daugelis kitų narių taip pat buvo nustebę šiuo, pasirodo, mažai žinomu triuku, be to, visai nenutuokė, kad stalčių galima išimti ir išvalyti atskirai, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA

 

Viena apstulbusi moteris rašė: „Sakoma, kad kasdien išmokstame ko nors naujo. Na, šiandien aš išmokau štai tai, ačiū jums.”

Kitas aiktelėjo: „Aš taip pat nežinojau apie šį triuką!”

Tiems, kurie nežino, kaip reikėtų ištraukti savo skalbimo mašinų stalčius, keli nariai, kurie išbandė šį triuką, patarė šiek tiek paspausti stalčiaus vidurį – ten, kur yra pilamas minkštiklis – tada švelniai jį patraukti.

Dieve, na ir atsilikę žmonės. Nežino, kad galima stalčių išimti, kažkokie aborigenai.
Prieš durnindama ką nors, perskaitykit straipsnį: moters vardas Faith. Prie ko čia lietuviai?
Beje, sprendžiu iš vardo, jūs taip pat lietuvė.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų