Trumpai papasakosiu savo istoriją ir situaciją. Bendrauju su moterimi, kuri man tikrai rūpi ir kurią myliu, jau gal penkerius metus. Nežinau, ar tai abipusis ryšys. Ji vis dar studijuoja ir gana sėkmingai, yra protinga, graži.

Kažkada senai ji mane atsitiktinai užkalbino ir nuo tada vis dar bendraujam, bet kaip tuos santykius pavadinti, neįsivaizduoju. Per tuos metus ji draugavo su kitu ir tik gal prieš gerą pusmetį išsiskyrė, nes jis „įstatė jai ragus“ su kita moterimi. Bet visą tą laiką šnekučiuodavomės apie viską, kartais susitikdavom, netgi draugaudama su juo niekada neprisipažino, kad turi kažką kitą – ji nėra labai atvira.

Jeigu aš jai ilgai neparašau, visada pati parašo. Tačiau niekada nebuvo pati pasiūlius kur nors nueiti ar ką nuveikti. Jeigu aš ką sugalvodavau, jinai visada prisijungdavo kartu. Kai jinai tapo laisva, pradėjom daugiau susitikinėti, bendrauti, flirtuoti, tačiau manęs arčiau neprisileidžia. Esu ne kartą siūlęs draugauti per paskutinį pusmetį, tačiau visada nukreipdavo temą arba pasakydavo, kad kol kas nenori jokių santykių, nori laisvės ir panašiai. Taip pat esu prisipažinęs, kad jinai man svarbi ir aš ją myliu, bet nuo to niekas nepasikeitė.

Jos neapsisprendimas dažnai man sukelia pyktį, todėl kartais susinervinu. Tačiau tai pamačius, visada klausinėja, kas ne taip, kas blogai. Tačiau aš taip pat nelabai atviraširdis ir nežinau, ar reiktų sakyti viską, ką galvoji ar ne. Manau, esu (bent jau sužinojau iš aplinkos) vienintelis iš vyrų, su kuriuo ji bendrauja. Yra tik daug draugių, su kuriomis ji praleidžia visą laisvalaikį. Na, net nežinau, ką daryti, ar atsiriboti visam laikui (nes apie kitas moteris beveik negaliu galvot), ar pasakyt griežtai, jeigu nori draugauti, tai draugaujam, jei ne, tai nekankink manęs.

REKLAMA

Nenorėčiau jos prarasti. Esu vieną kartą rimtai pasakęs apie jos neatvirumą, neatsiskleidimą, šaltumą. Jai buvo skaudu keletą dienų, tačiau vėliau pripažino, kad tai tiesa. Po to buvome susitikę ir visai neblogai praleidome dieną. Jeigu kartais pajuokauju, kad einu susitikti su kokia moterim, nes mes juk nedraugaujam, tada ji susinervina. Dažnai ją palepinu skanėstais, gėlėmis, padedu, o ji dėl to būna labai laiminga. Tačiau kartais leidžiasi pabučiaujama, kartais – ne. Tad net nežinau, kaip ir ką daryti... Na, dar yra nemažai paprastų smulkmenų, iš kurių galima ką nors nuspręsti, tačiau nežinau, ar teisingai mąstau.


Rašyti komentarą...
I
Ilythiiri
2012-04-22 19:17:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai vadinasi "friendzoned" (:
Atsakyti
0

E
Egle
2012-04-23 02:48:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji taves nemyli ir turbut jau nebepamils, negaisk laiko. Skaudu, bet budamas su ja tiesiog praleidi sansa sutikti mergina, kuriai tu rupetum. sekmes!
Atsakyti
0

h
he
2012-04-24 12:57:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
psichologe nieko neatsake is esmes. situacija tokia, kad mergaitei visada malonu, kai ja kas nors rupinasi, linksmina, dovanoja geles ir t.t. nebutinai ji ketina uzmegzti rimtesnius santykius, bet patogu toki gerbeja laikyti salia, nei atstumiant, nei prisileidziant.
bet, jei ji noretu rimtesniu santykiu, tai parodytu tai ir neatstumtu, bet priimtu ir sveikintu rodoma iniciatyva.
Greiciausiai situacija tokia, kad jos santykiai nedomina, bet demesys malonus.
reikia eiti pirmyn tol kol arba ji aiskiai tures pasakyti, kad jos santykiai nedomina ir nedomins, arba ji apsispres ir uzsimegs kazkas daugiau.
eda ji nervus, laika ir manipuliuos ir palaikys tokia situacija tol kos susiras kita.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų