• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nadya Suleman, žinoma kaip „Octomom“, 2009 metais tapo garsenybe susilaukusi aštuonetuko. Dabar garsiajam aštuonetukui jau 15 – pamatykite, kaip jie atrodo dabar.

12

Nadya Suleman, žinoma kaip „Octomom“, 2009 metais tapo garsenybe susilaukusi aštuonetuko. Dabar garsiajam aštuonetukui jau 15 – pamatykite, kaip jie atrodo dabar.

REKLAMA

1975 m. liepos 11 d. Fulertone, Kalifornijoje gimusi N. Suleman išpopuliarėjo, kai susilaukė pirmųjų istorijoje išgyvenusių aštuonių vaikų. Jau tada ji buvo vieniša šešių vaikų motina, tad dabar ji iš viso turi 14 vaikų.

Garsusis aštuonetukas užaugo

Gimus aštuonetukui ji nedirbo, tačiau netrukus, norėdama išlaikyti 15 asmenų šeimą, daugiavaikė mama ėmėsi įvairių verslų – net pardavinėjo savo nuogos nuotraukas, užsiėmė pornografija, boksu.

2013 m. ji pasitraukė iš dėmesio centro – sakė, kad to norėjo nuo tada, kai išgarsėjo, rašo sg.news.yahoo.com.

„Neabejotinai katalizatorius buvo mano mergaitės, ypač vyresnioji dukra. Jai buvo apie 10 metų, kai ji pradėjo kopijuoti mano bruožus ir elgesį.

REKLAMA
REKLAMA

Stebėdama, kaip mano dukra pradėjo mėgdžioti mane, pamačiau, kad ji eina tuo pačiu potencialiai destruktyviu keliu ir tą akimirką supratau, kad verčiau būsiu benamė su visais 14 vaikų, nei toliau eisiu šiuo keliu. Tai nebuvo tai, ko norėjau savo vaikams“, – 2016 m. žurnalui „PEOPLE“ sakė N. Suleman.

REKLAMA

14 N. Suleman vaikų, įskaitant aštuonetuką, tėvas yra spermos donoras, kurio tapatybė viešai neatskleista. Vaikai su juo dar nebuvo susitikę. 2018 m. laikraščiui „The New York Times“ mama sakė, kad galbūt vaikai su donoru susitiks sulaukę 18 metų.

Dabar garsiajam aštuonetukui 15 metų – gimtadienį jie atšventė sausio 26 dieną. Tąkart aštuonetuko mama pasidalijo sveikinimu savo atžaloms ir rašė:

„Su 15-uoju gimtadieniu Noah, Maliyah, Isaiah, Nariyah, Jeremiah, Jonah, Josiah ir Makai! Aš taip didžiuojuosi jaunais suaugusiais žmonėmis, kuriais jūs tampate!

REKLAMA
REKLAMA

Išlikite ištikimi sau, kuklūs, malonūs ir sąžiningi. Esu tokia dėkinga už jūsų meilę ir esu be galo laiminga, kad jus turiu savo gyvenime. Myliu jus.“

Šiandien N. Suleman su šeima vengia būti dėmesio centre. Ji su 14 vaikų gyvena Kalifornijoje, trijų miegamųjų name su savo katėmis Penelope ir Mimi.

Daugiausiai laiko ji praleidžia namuose su vaikais, kurie padeda gaminti veganišką maistą ir atlikti namų ruošos darbus, be to, ji papildomai laiko skiria neįgalaus sūnaus Aidano priežiūrai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų