Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Į pasaulio žiniasklaidos antraštes Ardi pateko kaip berniukas, kuris būdamas vos 18 mėnesių rūkė cigaretes. Atsikratęs šio žalingo įpročio dabar jis atrodo neatpažįstamai.

Į pasaulio žiniasklaidos antraštes Ardi pateko kaip berniukas, kuris būdamas vos 18 mėnesių rūkė cigaretes. Atsikratęs šio žalingo įpročio dabar jis atrodo neatpažįstamai.

REKLAMA

Dvejų metų berniukas, kuris per dieną surūkydavo 40 cigarečių, po daugelio metų atsikratęs šio žalingo dabar atrodo neatpažįstamai.

Ardi Rizalas iš Sumatros (Indonezija) rūkymas buvo padaręs tokią blogą įtaką, kad negavęs cigaretės jis pradėdavo daužyti savo galvą į sieną.

2010 metais berniukas pateko į žiniasklaidos antraštes, kuomet visame pasaulyje buvo išplatintos šokiruojančios nuotraukos, kuriose matyti, kaip jis rūko cigaretes.

Tačiau nepaisant sudėtingo proceso norint atsikratyti šio žalingo įpročio, Ardi sėkmingai metė rūkyti ir taip pat atsikratė nereikalingų kilogramų, kuomet nesveiką mitybą pakeitė vaisiais ir daržovėmis.

REKLAMA

Buvo nesutramdomas

Ardi 2017 metais CNN sakė: „Man buvo be galo sunku mesti rūkyti. Jei nerūkydavau, mano burnos skonis tapdavo rūgštus, o galva nuolat svaigdavo. Dabar esu laimingas. Jaučiuosi labiau entuziastingas, o mano kūnas jaučiasi žvalesnis.“

Stulbina tai, kad Ardi į rūkymo pinkles pateko tuomet, kai jo paties tėvas jam davė surūkyti cigaretę. Tada Ardi buvo 18 mėnesių amžiaus, rašoma mirror.co.uk.

Tačiau susirūpinusi sūnaus sveikata, Ardi mama Diane kreipėsi pagalbos į intensyviosios terapijos specialistą. Tuo metu nesveiką gyvenimo būdą gyvenęs mažylis per dieną išgerdavo tris skardines riebaus kondensuoto pieno ir svėrė daugiau nei kiti jo amžiaus berniukai.

REKLAMA
REKLAMA

Diane 2013 metais „Daily Mail“ sakė: „Kai Ardi pirmą kartą bandė mesti rūkyti, jis pradėdavo reikalauti daugiau žaislų. Taip pat pradėdavo daužyti galvą į sieną, buvo išprotėjęs, žalojo save, jeigu tik negaudavo cigaretės.

Štai todėl aš jam leisdavau rūkyti – dėl jo temperamento ir verkimo. Dabar aš jam nebeduodu cigarečių, tačiau jis daugiau valgo. Kadangi namuose gyvena tiek daug žmonių yra sunku sugaudyti, kad jis gautų mažiau maisto.“

Kai Ardi nustojo rūkyti, jis vieną priklausomybę iškeitė kita – pamėgo greitą maistą. Dėl šios problemos jo tėvai jam pasamdė mitybos specialistą. Dabar berniukas gyvena valgydamas sveiką šviežią žuvį, vaisius ir daržoves, kurios padeda palaikyti gerą formą.

Klausimas :
Kiek tas akmuo svėrė, kuriuo jis buvo sunkesnis nei kiti vaikai?
Svėrė visų akmeniu daugiau?!
Stone = 6.35kg!

.
va tave toki tai reiktu patraukt atsakomyben uz komentarus didvyris lovos ir grazuolis
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų