Prisijunkite prie iššūkio: rinkite kilometrus riedant ir kas savaitę laimėkite elektrinį paspirtuką

Šiandien vis daugiau žmonių renkasi „ant bangos“ esančius elektrinius paspirtukus. Atrodo, norint nuvykti iš vieno taško į kitą, tai tampa viena inovatyviausių ir patogiausių priemonių, be kurios jau nebeįsivaizduojamas miesto gyvenimas.

Tikriausiai sutiksite, kad elektriniai paspirtukai yra ir puikus būdas susipažinti su nauju miestu turistaujant – taip per trumpesnį laiką galima pamatyti kur kas daugiau, nei keliaujant pėsčiomis ir išvengti kamščių, sumažinti taršą, sutaupyti, atsipalaiduoti ir laisviau judėti, negu keliaujant automobiliu ar viešuoju transportu.

Kad keliauti elektriniais paspirtukais būtų dar didesnis malonumas, Xiaomi kartu su „Power Hit Radio“ skelbia iššūkį „Xiaomi PWR challenge“, kurio metu visus kviečia suvienyti jėgas ir riedėti aplink pasaulį išmaniai! Be abejonės, kad tikslo siekti būtų dar smagiau, kiekvieną savaitę turėsite galimybę laimėti Xiaomi Mi Electric Scooter 1S elektrinius paspirtukus bei kitus šaunius prizus.

REKLAMA

Viskas, ką tereikia jums padaryti:

1. Apsilankyti www.tv3.lt portale esančiame „Xiaomi “ iššūkyje, užsiregistruoti ir kartu su kitais dalyviais rinkti kilometrus riedant.

2. Žaidimo laimėtojai yra renkami atsitiktine tvarka iš visų dalyvaujančių iššūkyje.

3. Prizų laimėtojų paskelbimas numatomas kiekvienos savaitės pirmadienį www.tv3.lt portale. 

Pagringinis kiekvienos savaitės prizas – elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Electric Scooter 1S, su kuriuo vienu įkrovimu galima nuvažiuoti net 30 km. Daugiau apie paspirtuką skaitykite čia.


Rašyti komentarą...
E
Egle
2021-07-25 15:31:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mažiau skraidykit.mažiau kara ymitokit.per pratybas su nato.ir bus gerai.
Atsakyti
0

C
Cha Cha
2021-07-30 11:18:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rinkite kilometrus ir savo dantis nuo asfalto...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų