Princas Haris prakalbo itin jautria tema: prisiminus 1 žmogų nesulaiko ašarų

Apple TV pradėjo rodyti naują princo Hario dokumentikos seriją „Aš, kurio tu nematai“. Joje su Oprah Winfrey tyrinėjama psichinė sveikata šiuolaikiniame amžiuje.

Princas Haris filme, skirtame psichinei sveikatai, atvirai ir jausmingai kalba apie savo motiną, Velso princesę Dianą.

Dar iki pasirodant filmui buvo daug spėliojama, ką dar Haris atskleis apie savo karališkąjį gyvenimą. Jame tikrai netrūksta įtampos pilnų momentų. Filme Haris savo gyvenimą apibūdina kaip „painų“ ir teigia, kad jis visada norėjo būti „tiesiog Hariu, o ne princu Hariu“.

Nuolatos prisimena mamą

Filmo pradžioje Haris sako: „Visada norėjau būti normaliu – ne princu Hariu, o Hariu. Gyvenimas buvo painus“.

„Kai pagalvoju apie savo mamą, galvoje vis sukasi ta pati mintis. Su mama ir broliu sėdime prisirišę saugos diržais mašinoje, o mus seka 3, 4, 5 mopedai su paparacais. Mamos akys pilnos ašarų ir jai sunku vairuoti. Niekas mūsų nesaugo. Manyje sukyla bejėgiškumo jausmas. Esu vaikinas, tačiau per jaunas, kad apsaugočiau mamą. Ir tai kartojasi diena po dienos“.

1997 rugpjūčio 31 dieną po pietų Ritz viešbutyje su savo draugu Dodi Fayed princesė Diana žuvo automobilio avarijoje viename Paryžiaus tunelių, bandydama pasprukti nuo ją persekiojančių paparacų.

Kalbės ir kitos garsenybės 

Haris sakė Oprai: „Buvau labai piktas dėl to, kas nutiko mamai. Teisybės nėra“.

Princas Haris filme daug pasakoja apie savo žmonos Meghan ir sūnaus Archie gyvenimą Amerikoje. Neseniai jis pasirodė Armchair Expert tinklalaidėje ir tvirtino savo vaikų labui ketinąs nutraukti tą „genetinio skausmo ir kančios“ ciklą, rašoma dailystar.co.uk

Naujoji Apple TV dokumentinė serija pažvelgs ne tik į Hario, bet ir į kitų įžymiausių pasaulio žmonių bei numylėtų žvaigždžių nelengvus gyvenimus. Tarp atviraujančių įžymybių – Lady Gaga ir aktorė Glen Close.


Rašyti komentarą...
S
Sparnas
2021-05-25 06:33:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazin Anglijos spauda ir jo raudojimus raso kasdien?
Atsakyti
-1

Žmogus
2021-05-25 10:40:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi LT žiniasklaida viską nuo jos ir kopina
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų