Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nevakcinuotam tėčiui Kanadoje buvo uždrausta lankyti savo vaiką, kol jis nepasiskiepys nuo COVID-19.

Nevakcinuotam tėčiui Kanadoje buvo uždrausta lankyti savo vaiką, kol jis nepasiskiepys nuo COVID-19.

REKLAMA

Tėvui uždrausta bendrauti su savo 12-mečiu vaiku. Aukščiausiojo teismo teisėjas Jeanas-Sébastienas Vaillancourtas sakė, kad „paprastai būtų buvę naudingiausia vaikui bendrauti su tėvu, bet nenaudinga susisiekti su juo, jei jis neskiepytas ir prieštarauja apsauginėms priemonėms dabartiniame epidemiologiniame kontekste“, – pranešė Kanados laikraštis „Le Devoir“.

Jo lankymosi teisės buvo sustabdytos iki vasario mėnesio, nebent tėtis iki tol pasiskiepys, rašoma mirror.co.uk bei bbc.com

Remiantis vietiniais pranešimais Kvebeke, Kanadoje, sprendimas priimtas po to, kai tėtis paprašė papildomos dienos su vaiku per atostogų laikotarpį. Mama užginčijo prašymą, sužinojusi iš jo socialinių tinklų, kad jis neskiepytas.

REKLAMA

Ji taip pat prašė sustabdyti jo lankymosi teises, teigdama, kad jis „sąmokslininkas“ ir „prieš vakciną“.

Vaikas yra gavęs dvi skiepo dozes, tačiau mama gyvena su savo partneriu ir kitais vaikais iki penkerių metų, kurie dar negali pasiskiepyti.

Tai ne pirmas atvejis, kai vienam iš tėvų buvo uždrausta lankytis dėl to, kad jie nebuvo pasiskiepiję nuo COVID-19.

Uždraudė matyti dukrą

Niujorke tėčiui buvo uždrausta lankytis pas dukrą, nebent jis dukart pasiskiepys nuo COVID-19 arba sutiks kas savaitę atlikti testus.

REKLAMA
REKLAMA

Tokį sprendimą priėmė Niujorko skyrybų teisėjas, kuris sustabdė tėvo teisę lankyti savo 3-ejų mergaite, kol jis sutiks su bet kuriuo iš jam duotų pasirinkimų.

Teisėjas nutartyje rašė: „Šiuo atveju atsakovo asmeninis bendravimas neatitinka vaiko interesų<...>. Neįmanoma nuvertinti pavojaus savanoriškai likti neskiepytam bendraujant su vaiku, kol COVID-19 virusas kelia grėsmę vaikų sveikatai ir saugumui.

Deja, ir, mano galva, nesuvokiamai, nemaža mažuma, gaudama klaidingą informaciją, sąmokslo teorijas ir painias „asmens laisvės“ sąvokas, atsisakė visų skiepų“.

Nutartyje reikalaujama, kad neįvardytas tėtis per 24 valandas iki numatyto vizito atliktų savaitinį PGR tyrimą bei kas dvi savaites atliekamo antigeno tyrimo. Šiuo metu jis lanko dukrą kas antrą savaitgalį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų