Pravirks net visko matę: be galūnių gimęs vaikas jaudina iki širdies gelmių

 Besididžiuojanti jauno berniuko, gimusio be rankų ir kojų, mama savo sūnų pavadino „kiečiausiu“ vaikiu pasaulyje, kai šis įrodė, jog galūnės, tam, kad galėtų naudotis stalo įrankiais, jam nereikalingos.

Katie Whiddon pasidalino vaizdo įrašu, kuriame įamžintas jos sūnus Camdenas (4 m.) naudojasi šakute.

Neįtikėtinų sugebėjimų turintis berniukas gimė sirgdamas reta genetine liga – fokomelijos sindromu ir amelija. Abi Camdeno rankos baigiasi ties ta vieta, kur turėtų prasidėti alkūnės.

Tačiau mažasis drąsuolis neleidžia, kad ši jo negalia jį stabdytų. Katie negalėjo atsidžiaugti savo vaiku, sugebančiu be jokių problemų naudotis stalo įrankiais.

Po vaizdo įrašu moteris rašė: „Camdenas šakute naudojasi retai, tačiau šį rytą jis tarė: „Ei, mamyte. Žiūrėk, ką moku.“ Atrodo, jog šakutė – jo kasdienis kompanionas. Mano vaikas – pats „kiečiausias“.

Katie, pastojusi vos tik sulaukė 18-kos, teigė nežinojusi, ką ir daryti, kai paaiškėjo, jog jos dar negimęs sūnus serga reta genetine liga. Bijodama nesuteikti jam kokybiško gyvenimo, moteris planavo atlikti abortą, bet vėliau šios minties atsisakė. Šiuo metu apie savo ir sūnaus gyvenimą Katie rašo tinklaraštyje.

„Žinau, kad daugelis, pažvelgę į Camdeną, mano, koks vargšas šis vaikas yra. Kai jis pripranta prie jį supančių žmonių ir aplinkos, sūnus tampa labai savarankiškas, o aplink jį susirinkę žmonės stebisi jo sugebėjimais“, - rašė Katie viename iš savo tinklaraščio įrašų.

Camdenas ja anksčiau spėjo išgarsėti, kai internete pasirodė jo, padedančio ką tik gimusiam broliukui Jaxtonui paduoti čiulptuką, vaizdo įrašas.

Naujausiame savo įraše, Katie atskleidė, kad savo dukrą Ryleigh mokant pirštų pavadinimus, Camdenas prisijungė prie jų ir tarė: „Aš neturiu pirštų. Turiu didelę ranką ir šiek tiek mažesnę.“

Moteris tęsė: „Iš pradžių pagalvojate, kaip gaila tokio vaiko, jums pasidaro liūdna. Tačiau jo žodžiai mane privertė didžiuotis. Labiausiai bijau to, kad Camdenas nenorės kalbėti apie savo galūnes arba kad jis nežinos, ką pasakyti jį užkalbinusiems bendraamžiams. Tačiau tą vakarą jis mano širdį užpildė džiaugsmu.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų