Naujausias tyrimas, kuriame dalyvavo viso pasaulio viešbutininkai, rodo, kad prancūzai yra blogiausi turistai iš visų europiečių.

Klausimynas, parengtas „Expedia“ turizmo agentūros nuomonių tyrimo centro TNS, pateko į 32 000 viešbučių valdytojų rankas. Ištyrus gautus duomenis, idealiais turistais pripažinti japonai, antroje ir trečioje vietoje – britai ir vokiečiai. O prancūzai daugelyje kategorijų užimdavo vietas blogiausių turistinių tautų penketuke. Kas su jais ne taip?

Visų pirma įsitikinimas, kad Moljero kalba yra geriausia ir jos visiškai pakanka kelionėms po pasaulį. Daugelis apklausos dalyvių nurodė, kad prancūzai net nebando suregzti poros žodžių vietos kalba. Iš visų tautų jie užėmė pirmą vietą tarp blogiausiai kalbančių kitomis kalbomis. Viešbutininkai vieningai pripažino, kad prancūzai yra šykščiausi ir tikėtis arbatpinigių iš jų neverta.

Nepamirštas ir prancūzų inkštimas – jie užėmė trečią vietą tarp labiausiai besiskundžiančių. „Kur yra mažiukai muiliukai? Kur papildomi rankšluosčiai? Mes gyvename antrame aukšte ir nėra lifto?“, šaipėsi iš savo tėvynainių „Expedia“ prancūziškojo skyriaus darbuotojai.

Šis šaipymasis turi pagrindą – prancūzai užėmė trečią vietą tarp nemėgstamiausių turistų savo pačių gimtinėje.


Rašyti komentarą...
h
he
2008-09-13 12:34:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
o-o-o jie islandu turistu nemate. net nebando inksti iskarto akis drasko
Atsakyti
0

T
Tiesa
2008-09-13 12:45:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunu. Visiška tiesa api prancūzus. Tai tikri kalbų analfabetai - asmeniškai susidūriau poilsiaudamas kurortuose. Pasikalbi ir su vokiečiais (juk jie irgi nelabai svetimas kalbas mėgstantys vartoti), ir su italais, ir su kitais, bet su prancūzais - beviltiškas reiklas, jei nemoki prancūziškai.
Atsakyti
0

R
Rolandas Vermontas
2008-09-13 13:30:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegyvuoja etatizmas! Merde!, kur mano peleninė?!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų