• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tauragės profesinio rengimo centre – itin nemalonus incidentas su agresyviu paaugliu, kuris užpuolė mokinius ir mokytojus.

Tauragės profesinio rengimo centre – itin nemalonus incidentas su agresyviu paaugliu, kuris užpuolė mokinius ir mokytojus.

REKLAMA

Šią žinią naujienų portalui tv3.lt patvirtino Profesinio mokymo skyriaus vedėjas Darius Bredelis.

Prireikė elektrošoko

Kaip jis sakė, incidentas įvyko kūno kultūros pamokos metu, kai vienas mokinys, kuriam jau suėję 18 metų, atvykęs iš globos namų, agresyviai puolė mokinius ir mokytojus.

Jo teigimu, užpuolimas buvo panaudojant fizinę jėgą. „Viskas prasidėjo stadione per pamoką, vėliau tęsėsi prie mokyklos įėjimo.

Jam buvo iškviesta policija ir tik su elektrošoku pavyko jį sutramdyti. Jis labai agresyvus, kitaip nebūtų įmanoma sulaikyti.

Iki išpuolio mokytojai žinojo, kad su juo būtina bendrauti ramiai, nepakelti tono, šnekėti tyliai, tačiau, tikėtina, kažkas išprovokavo, gal kiti vaikai. Manęs nebuvo toje vietoje“, – kalbėjo vedėjas.

REKLAMA
REKLAMA

Neliko kontrolės

Pašnekovas sako, kad tai pirmasis toks incidentas, tačiau kažko panašaus ir reikėjo tikėtis, nes agresyvus moksleivis atvykęs iš globos namų, jam suėję 18 metų, todėl niekas nesirūpina jo slauga ir priežiūra.

REKLAMA

„Iki pilnametystės, kol buvo globos namuose, jį prižiūrėjo auklėtojai, jam buvo duodami vaistai – jis buvo prižiūrimas. Sulaukus pilnametystės, valstybė nupirko jam būstą ir viskas, jokios kontrolės. Taip ir jautėme, kad bet kada gali kas nors panašaus nutikti.

Esame turėję minčių vežti jį gydytis, tačiau be jo paties sutikimo nieko padaryti negali – žmogaus teisės“, – kalba vedėjas.

Bendruomenėje tvyro nerimas

Jis neslepia – nerimas juntamas, nes kol kas nėra aišku, ar moksleivis pareikš norą grįžti ir kaip toliau bus vykdomas mokymosi procesas, užtikrinant bendruomenės saugumą.

Primename, jog policija informavo, kad gegužės 25 d. apie 10 val. 45 min. Tauragėje, Aerodromo g., pamokos metu, mokinys (gim. 2005 m.), grasino mokytojai ir kitiems mokiniams.

Mokinys dėl sveikatos sutrikimo paguldytas į Švėkšnos ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų