Prakalbo 33-ejų dingusios vilnietės vyras: siunčia padėką

Kovo 9-osios rytą į namus grįžęs vilnietės vyras, namuose nerado 33-ejų žmonos. Tą pačią dieną buvo paskelbta moters paieška.

Trečiadienio rytą policija pranešė, kad paieška baigėsi – dingusi 33-ejų vilnietė grįžo į namus. Tą naujienų portalui tv3.lt patvirtino ir jos vyras bei dėkojo prisidėjusiems žmonėms:

„Žmona grįžo. Labai dėkoju visiems už pagalbą. Tyrėjai viską žino ir daugiau nieko pasakyti negaliu".

Primename, kad antradienį ryte vyras grįžęs iš naktinės pamainos žmonos namuose jau nerado. Namuose tuo metu, kitame kambaryje su judviejų vaikais miegojo vyro mama.

Moteris dar girdėjo, kaip marti naktį vaikščiojo namuose, o vėliau moteris užmigo ir nieko nebegirdėjo, todėl pasakyti tikslaus laiko, kada iš namų galimai išėjo – negalima.

Moteris grįžo namo

Dar kovo 9-ąją sostinės policija buvo sukelta ant kojų, nes buvo pranešta, kad be žinios dingo 33-ejų vilnietė J. Š. Trečiadienio rytą policija informavo, kad jos paieškos baigėsi sėkmingai. Moteris grįžo namo. 

Naujienų portalas tv3.lt vakar skelbė, kad kovo 9-osios rytą į namus grįžęs vilnietės vyras, namuose žmonos jau neberado. Panašu, kad moteris iš namų, esančių Vilniuje, išėjo naktį arba paryčiais.

Namuose tuo metu, kitame kambaryje su judviejų vaikais miegojo vyro mama. Moteris dar girdėjo, kaip moteris naktį vaikščiojo namuose, o vėliau ji užmigo ir nieko nebegirdėjo, todėl pasakyti tikslaus laiko, kada iš namų galimai išėjo 33 m. vilnietė vyro motina negalėjo.


Rašyti komentarą...
J
Jo
2021-03-10 12:23:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš tuščio į kiaurą. Tai pas ką buvo, kas atsitiko, kad nakties metu paliktų namus?
Atsakyti
-30

D
Daujotas
2021-03-10 12:27:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji išėjo , neprapuolė , jei jūs kreipsitės su tokiu pareiškimu - policija nepuls ieškoti . Kaip išėjo , taip ir grįžo . Blogai sukurta pasaka suaugusiems .
Atsakyti
-44

P
Petras
2021-03-10 12:38:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Berasciai...namuose zmonos nerado 33-eju zmonos...
Atsakyti
-36

SKAITYTI KOMENTARUS (129)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų