Posūnį įsimylėjusi pamotė susilaukė jo kūdikio

Žinoma Rusijos influencerė Marina Balmasheva į dėmesio akiratį pateko po to, kai paliko savo sutuoktinį dėl jo sūnaus ir, dėl naujai užgimusios meilės atsikratė daugybės antsvorio.

Netrukus paaiškėjo, kad naujai iškepta pamotės ir posūnio pora – laukiasi kūdikio. O dabar jaunas tėvelis jau sūpuoja šių metų sausį gimusią mažylę ant rankų.

Jų meilės istorija primena kino filmą su fantastikos elementais. 35-erių Marina ir 21-erių Vladimiras susipažino tada, kai berniukui buvo vos septyneri. Tuomet Marina užmezgė santykius su Vladimiro tėvu Alexey, su juo susituokė, įsivaikino net penkis vaikus. Santuoka atrodė ir laiminga ir darni.

Vis dėlto, ilgus metus su svorio problemomis kovojusi Marina nusprendė viešai dalintis savo kūno pokyčiais. Ji tikėjosi, kad viešumas įkvėps ir ją labiau stengtis, ir galbūt kitoms moterims atvers akis, kad jos tokios ne vienos. Taip pamažu Marina išpopuliarėjo, o jos svorio metimo ir figūros pokyčių kelionę netrukus jau sekė pusė milijono žmonių.

Bėgant metams, Marina suprato, kad jos posūnis – tikras gražuolis mėlynomis akimis. Paaiškėjo, kad simpatija – abipusė. Tai moterį paskatino dar labiau tobulinti savo išvaizdą – ji keletą kartų lankėsi pas grožio specialistus, nevengė įvairiausių injekcijų, odos patempimų. Galiausiai, apie užgimusį romaną buvo pranešta šeimos nariams.

Tokia žinia itin šokiravo moters sutuoktinį.

„Žinote, ji išnaudojo mano vaiką. Iki jos jis neturėjo jokios merginos, žinau tai, aš juk jo tėvas. Šlykštu pagalvoti, kad seksu jie užsiiminėjo net tada, kai ir aš buvau namuose. Aš būčiau atleidęs jai neištikimybę, jei tai būtų buvęs ne mano sūnus. Bet tada, kai aš užmigdavau mūsų miegamajame, ji išslinkdavo iš mūsų lovos pas mano sūnų į lovą“, – kartėlio neslepia buvęs moters sutuoktinis.

Tačiau mati Marina sako, kad šis gyvenimas – jai tarsi rožėmis klotas.

„Aš nejaučiu savo vyrui neapykantos. Ne, susitaikyti aš nenorėčiau, tačiau jo dėka aš atradau Vladimirą. Su juo aš pasikeičiau."


Rašyti komentarą...
B
Blet
2021-02-01 19:39:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iškrypimų skatinimas... Kodėl nebaudžiama už tai
Atsakyti
-3

M
Mother
2021-02-01 18:53:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
fucker
Atsakyti
-2

F
FACEPALM
2021-02-01 20:29:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
kur ritasi pasaulis...
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų