Poros užsakymas pralinksmino internautus: vietoj mėsainio gavo tik pomidorų padažo

Turbūt ne vienam maisto užsakymas į namus kai kuriose situacijose tampa tikru išsigelbėjimu. Tačiau vienos moters patirtis internete tapo tikra sensacija.

Toronte gyvenanti Katie Poole pasimėgavo keliais gėrimais su savo partneriu Jody ir nusprendė užsisakyti maisto iš greito maisto restorano „McDonald‘s“. Jos užsakymas buvo gana specifinis, nes moteris užsisakė mėsainį ir nurodė į jį nedėti garstyčių, svogūnų bei marinuotų agurkų.

Tačiau restorano darbuotojai nusprendė, kad nereikia ir bandelės bei mėsos paplotėlio. Jos vyras dailystar.co.uk aiškino:

„Vakar vakare išgėrėme kelis gėrimus ir Katie nusprendė, kad mėsainis išgydys jos pagirias. Ji yra iš tų žmonių, kurie pakeičia klasikinį variantą, todėl nenorėjo marinuotų agurkėlių, svogūnų ir garstyčių. Tačiau mėsainį gavo ir be šių ingredientų, ir be bandelės bei mėsos. Jie tiesiogine to žodžio prasme mums atsiuntė 2 pomidorų padažo pakelius.“

Jody įrašas socialiniame tinkle sulaukė daug teigiamų įvertinimų. Ne vieną žmogų itin pralinksmino netradicinis užsakymas. Žmonės rašė: „Tai mano mėgstamiausias dalykas. Aš vis dar juokiuosi. O Dieve.“ 

Šioje situacijoje ir pati Katie įžvelgė linksmąją pusę. Ji panaudojo grotažymę „Ups“ ir prisipažino, kad pinigus sumokėjo už porą pakelių pomidorų padažo.


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2020-10-25 07:50:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ir reikia
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų