Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Šiandien roletai vis dar išlieka tarp populiauriausių langų uždangų pasirinkimų. Jie – spalvingi, puikiai sulaikantys intensyvius saulės spindulius, pagyvinantys interjerą, lengvai reguliuojami. Tai ypač praktiškas pasirinkimas. Tačiau šio tipo uždangos vis dar yra apipintos įvairiais mitais ir klaidingais įsitikinimais. Šįkart „Domus Lumina“ sieks juos visus sugriauti.

Nors roletus kaip dekoracinę priemonę pasirenka vis daugiau žmonių, mitai niekur nedingsta. Pastarieji neretais atvejais verčia žmones abejoti, ar verta namuose montuoti roletus. Įvairūs klaidingi įsitikinimai neleidžia tinkamai įvertinti šio tipo uždangų privalumų, be to, dažnai suformuoja ir neigiamą nuomonę.

REKLAMA
REKLAMA

Roletai – brangi investicija.

Tai – labai dažnas požiūris. Šiuo atveju vertinama tik roletų kaina, o namams ir interjerui suteikiama vertė nustumiama į šoną. Iš tiesų, džiaugtis ant langų sumontuotais roletais galima mažiausiai 10 metų – tai daug pasako apie jų kokybę. Be to, šio tipo langų uždanga taip pat suteikia namams daugiau privatumo, interjerui – elegancijos ir praktiškumo. Investuoti į langų uždangas, kurių tinkamai prižiūrint nereikės keisti net po 10-ies metų, nėra taip jau brangu.

Šio tipo langų uždangos reikalauja intensyvios ir labai atidžios priežiūros

Visiškai užtenka kartą per sezoną nuo roletų audinio tiesiog nusiurbti dulkes. Be to, vertėtų akcentuoti, jog nemažai roletų audinių specialiai impregnuojami, tad esama papildomos apsaugos nuo įprastų nešvarumų. Mažos dėmės, kurios dažniausiai atsiranda dėl vasaros metu tarp audinio sluoksnių suspaustų vabzdžių, taip pat gali būti nusiurbiamos, nuvalomos šepetėliu ar muiluotu vandeniu.

Roletai – nuobodus pasirinkimas

Nemažai žmonių, matę vos kelis roletų pavyzdžius, susiformuoja griežtą nuomonę apie šias langų uždangas. Šiandien roletų pasirinkimo galimybės ypač plačios, o audinio spalvą ir raštą galima visiškai personalizuoti, pritaikyti prie konkrečių kiekvieno žmogaus poreikių bei skirtingų interjerų. „Domus Lumina“ akcentuoja, jog svarbu nebijoti išbandyti kažko netradicinio ir naujo, kadangi tai gali būti geriausias vaistas nuo nuobodulio.

Juos sunku suderinti su interjeru

Tai dar vienas populiarus mitas, kadangi roletus galima lengvai priderinti tiek prie interjero spalvų, tiek prie stiliaus. Neutralių spalvų roletai puikiai derės prie klasikinio interjero, o ieškantiems išskirtinio akcento minimalistiniam ar skandinaviškam interjerui siūloma rinktis spalvingus, raštuotus roletų audinius. Tai, kad šių dangų valdymas skiriasi nuo užuolaidų, dar nereiškia, kad modernumas negali būti suderintas su klasika.

REKLAMA
REKLAMA

Yra tik vienas roletų tipas

Matant roletus pirmą kartą, net ir skirtingi roletai gali atrodyti labai panašūs. Tačiau jie skiriasi ne išvaizda, o funkcijomis ir pritaikymu. Vieni yra skirti plastikiniams langams, kiti – stoglangiams. Vieni skirti apsisaugoti nuo saulės ir atspindžių, kiti – nuo karščio. Taigi, pasirinkimas yra ypač platus.

Vienintelis skirtumas tarp audinių – jų kaina

Tradiciniai roletai gali būti skirtingų spalvų ir raštų, tačiau screen, glassgard langų uždangos gaminamos ir iš visiškai kitokių, ypatingomis savybėmis pasižyminčių audinių. Kaina – dar ne viskas.

Roletai apsunkina langus

Tai dar vienas klaidingą nuomonę formuojantis ir plačiai įsitvirtinęs įsitikinimas. Tinkamai langams parinktos roletų tipo uždangos kaip tik palengvina šviesos kontrolę. Jos dažnai tampa išskirtiniu interjero akcentu. Roleto kasetė leidžia patogiai susukti audinį, tad skirtumą sunku pajusti net varstant langą.

Šiandien roletų pasirinkimas – ypač platus, tad neverta vadovautis mitais. Geriausias būdas įsitikinti, kad jie klaidingi – patiems apžiūrėti roletus ir juos išbandyti. Rinkitės atsakingai, tačiau vadovaudamiesi savo, o ne svetimomis patirtimis. „Domus Lumina“ siūlo nemokamas konsultacijas 8 800 00009, kur specialistai atsakys jums į visus rūpimus klausimus.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų