Po kraupaus rasistinio išpuolio į šipulius dužo lietuvių šeimos gyvenimas

Nuo 2004 metų Vakarų Londone gyvenanti Renata Jankūnaitė su trimis vaikais praėjusį penktadienį patyrė kraupų išpuolį. Namų kieme peiliu buvo sužalotas jos vyriausiasis sūnus, kuriam vasario mėnesį sueis 19 metų.

8

Viskas įvyko taip greitai, kad aplinkiniai nė nespėjo suvokti, kad namo kieme įvyko baisi nelaimė, o pati Renata pagalvojo, kad tai tebuvo draugų pokštai.

Užpuolė už rasizmą teistas britas

Nuo praėjusio penktadienio vakaro prie sūnaus lovos ligoninėje budėjusi Renata naujienų portalui tv3.lt papasakojo apie tai, ką patyrė sužinojusi, kad jos sūnui peiliu smogė artimas kaimynas.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Renatos Jankūnaitės šeima

„Auginu tris vaikus. Mano vyriausiam Deivydui vasarį sueis 19. Jis mokosi, turi draugų. Yra šaunus vaikinas.

Viskas įvyko todėl,  kad mes gyvename tokiame rajone, kuriame lietuvių beveik nėra. Šalia gyvena šeima, tikri britai, kurie yra rasistai.

Peiliu smogęs 27-erių metų kaimynas dažnai kibdavo prie mano sūnaus. Būdavo, užgaudavo žodžiais, tačiau Deivydas vis prašydavo nelįsti ir pasitraukti. Mano žiniomis tas vaikinas jau teistas už rasizmą“, - prisiminė Renata.

Smogė beveik į širdį

Lemtingąjį penktadienio vakarą viskas klostėsi labai greitai. Į namus su drauge ir keliais draugais grįžo Deivydas. Prie automobilio jie šnekučiavosi, kai staiga į savo namus su tėvais grįžo Deivydą užpuolęs vaikinas.

Jie apsižodžiavo ir jau po kelių minučių prie mano sūnaus kaimynas pripuolė su peiliu rankose. Jis smogė beveik į širdį. Lietuviui trūko plautis.

,,Sūnus iš pradžių net nesuprato, kad tai buvo smogimas peiliu, kol susiėmęs nepamatė srūvančio kraujo, o vėliau nepajuto ir staigaus silpnumo“, - pasakojo mama.

Šio įvykio metu Renata buvo namuose, ilsėjosi po darbo dienos. Kai išgirdo už lango triukšmą, iš pradžių pagalvojo, kad sūnus su draugais pokštauja.

Išėjusi pažiūrėti pamatė, kad įvyko baisi nelaimė, todėl jau netrukus nuvežė Deivydą į ligoninę.

Įtariamasis slapstosi nuo pareigūnų

Kaimynas, lietuviui smogęs peiliu, iškart ėmė slėptis. Jam iki šiol slapstytis padeda jo tėvai, o policija, pasak Renatos, vis nesėkmingai jo ieško.

REKLAMA

„Man kyla abejonių, kad paieškos vykdomos taip, kaip reikia. Visi žinome, kad įtariamasis yra kažkur šalia, tačiau niekam nepavyksta jo surasti“, - guodėsi Renata.

Jos teigimu, nusikaltimą padaręs britas buvo apkvaitęs nuo narkotikų.


Rašyti komentarą...
A
Aha
2017-10-24 19:31:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Papjaus cia ne uz tai ,kad esi lietuvis,o tiesiog siaip uz nieka.
Atsakyti
-4

J
Jolanta
2017-10-25 10:44:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juikingi komentarai.Pakeiskite gyvenamą vietą!Žmonės,atsipeikėkit,ne taip paprasta.Mes ne čigonai,kurie susikrauna skudurus į vežimą ir pirmyn.Kodėl Rusnės krašto guventojai nepersikelia į kitas vietas,nors kasmet skęsta?Stiprybės Tau Renata!!!Nuoširdžiai linkiu sveikatos ir teisybės!!!
Atsakyti
-1

U
Uz tokius darbus
2017-10-25 10:53:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie irgi grazos gauna,kada bombina juos tada verkia per visa pasauli
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų