• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Protu nesuvokiu, kas dedasi mūsų šalyje. Kiekvieną dieną sulaukiame naujienos, kuri iš pamatų supurto“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Edita.

„Protu nesuvokiu, kas dedasi mūsų šalyje. Kiekvieną dieną sulaukiame naujienos, kuri iš pamatų supurto“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Edita.

REKLAMA

Žinote, kai perskaičiau, kad Kaune vykusiame kovos menų turnyre kilo muštynės, net sukrutau – juk mano sūnus irgi domisi panašiais menais, todėl tokius dalykus labai suasmeninu.

Dar blogiau pasidarė tada, kai sužinojau, jog garsus influenceris Remigijus Viršila, sumušė nepilnametį verslininkės sūnų.

Aš suprantu, kad niekada nerasi vieno teisaus žmogaus, kad visada bus dvi pusės – vienas išprovokavo, kitas trenkė, vėliau gavo atgal, tačiau šiuo atveju neįmanoma pateisinti to, kas įvyko.

Šlykštu ir žema

Kovotojas tiesiog sudaužė nepilnametį vaikiną, jis po smūgio į veidą krito ant žemės visų akivaizdoje. Žmonės, kas su jumis darosi? Tai, kad esi kovotojas, nereiškia, kad gali daužyti, mušti, neatsakyti už savo veiksmus! Šlykštu ir žema.

REKLAMA
REKLAMA

 

Tai jau nebe pirmasis kovotojas, kuris pervertina savo veiksmus ir tiesiog sumuša, sudaužo iki kraujo kitą žmogų – gal jau metas atskirti, kur yra darbas ir ką darai ringe vardan pinigų bei šlovės ir kur yra realus gyvenimas.

Apmaudu, kad mūsų šalyje pastaruoju metu taip laisvai liejasi kraujas, o žiaurumu kiekvieną dieną pranokstame patys save.

Autorius: skaitytoja Edita

O ta ponia kiek foto turės progų įkelti.o šita rašytoja tai nerašinėk ko nereikia nei matei nei žinai.tikrai šlykštu ir žema kai tokie
nesubrendėliai kabinėja suaugusius,ir dar kas antras žodis keiksmažodis.
Kas cia zemo? Prisisnekejo visu akivazodoj, tai ir gavo snukin. Kita karta gal rinks zodzius.
Na, čia jau ir kyla klausimas – jei esu kažkokios budrienės sūnaitėlis, ale reperis, tai nereiškia, kad gausi į dūdą ale kažkokio influencerio – atitiko kirvis kotą......
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų