naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Penktadienio vakarą socialiniai tinklai ėmė ūžti nuo skyrybas išgyvenančios Astos ir Giedriaus Masalskių šeimos dramos.

„Penktadienio vakarą socialiniai tinklai ėmė ūžti nuo skyrybas išgyvenančios Astos ir Giedriaus Masalskių šeimos dramos.

REKLAMA

Kai Asta viešai pasirašė, ką jai teko išgyventi santuokos metu, visi suskubo laukti, ką į tai atsakys jos buvęs vyras. Deja, ne į viešumą iškeltos detalės čia buvo baisiausios“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Justina iš Kauno.

Išvadino šlykščiausiais žodžiais

Baisiausia šitame visame santuokos ir skyrybų kare man buvo žmonės, kurie leido sau lįsti į komentarų skiltis ir komentuoti svetimų ir nepažįstamų žmonių gyvenimus.

Štai Asta, užtai, kad paviešino įvairių asmeninių detalių, buvo išvadinta šlykščiausiais epitetais, į ją buvo pilamos pamazgos, purvas vien dėl to, kad ji nusprendė pasisakyti viešai.

Žmonės komentavo ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir naujienų portaluose, lyg jausdami kažkokią atsakomybę ar poreikį įsikišti.

REKLAMA

Žinote, man irgi įdomios svetimų žmonių dramos – paskaitau, kas su kuo gyvena arba dėl ko išsiskyrė, peržiūriu nuotraukų galerijas, tačiau nesu nei karto parašiusi nei vieno komentaro apie kitų žmonių gyvenimus.

Niekaip nesuprantu, kaip gali kilti noras daryti tokius dalykus – lįsti į kitų žmonių namus ir ten dergtis.

Juk niekas jūsų nuomonės neklausė. Tai jeigu neklausė, ko lendat?

Autorius: skaitytoja Justina

 

Visiškai nesuprantamas Astos poelgis. Vienas klausimas, kokio velnio gyveno kartu? Juk pati ne iš kelmo spirta buvo visą gyvenimą???? Dėl to kad visi gyvena? Ir vaikus gimdė dėl to , kad visi gimdo? Ir ką žmonės pasakys? O gal dėl karjeros? Žinot, apgailėtinas gyvenimas šuniui ant uodegos, ir dabar kai virš 50 , vienu postų savo reputaciją ir nuopelnus nubraukė, eilinė pilka pele
Sutinku su autore, kad nereikia:
1. Lįsti į kitų gyvenimą, bet 2. Nereikia skiriantis taškytis purvynu ir dar pakankamai pavėluotai ir 3. Patys išsiaiškins, tikrai ne mūsų reikalas. Paskaitėm, padarėm sau išvadas ir uždarėm puslapį.
Kiti rasinėja,kaip kentė su tokiu melagiu.O,kas laikė pririšta prie jo?!Jei jau taip buvo.Nemazai kartu pragyveno.Viesina intymias detales visai Lietuvai.Apie vaikus visai negalvoja,kad turi draugų,kaip vaikams "malonu" skaityti.Skirtis reikėjo.Kodėl dbr.isviesino,juk kartu senai negyvena.Pavydas,kad kita susirado,tik tiek.Man jie patiko abu.Dbr.l.pasislykstėjau Asta.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų