Per paskaitą vaiką krūtimi maitinusi mama liko sukritikuota: griežtai uždraudė tai daryti

Savo kūdikį virtualios pamokos metu maitinusi mama buvo dėstytojo sugėdinta.

Besimokydama iš namų Marcella Mares iš dėstytojo išgirdo, kad kūdikį maitinti pamokos metu yra „nederama“. Nors moteris sako, kad maitindama savo atžalą ji vaizdo kamerą išjungdavo, dėstytojas su tuo vis tiek nesutiko. Norėdama apginti savo teisę maitinti kūdikį, studentė iš Kalifornijos parašė galingą įrašą feisbuke.

Ji rašė: „Šia nuotrauka nenorėjau dalintis, nes ji buvo skirta tik man pačiai, bet norėjau parodyti, kad maitindama savo kūdikį galiu susikaupusi klausytis paskaitos. Mano dėstytojas pakeitė reikalavimus ir pasakė, kad jei norime, kad paskaitų lankymas būtų užskaitytas, turime įsijungti vaizdo kamerą ir mikrofoną. Aš jam paaiškinau, kad įsijungti kamerą ir mikrofoną man nėra problema, bet kartkartėmis turėsiu juos išjungti, kad galėčiau pamaitinti savo dukrytę.

Jo atsakymas buvo: „Paskaitos metu turėtum užsiimti ne tuo. Vaiką maitink savo laisvu laiku.“ Aš į tai nieko neatsakiau ir po pusvalandžio prisijungiau prie paskaitos. Pirmas dalykas, kurį dėstytojas pasakė per „Zoom“, buvo: „Gavau labai keistą elektroninį laišką iš studentės, kuri sakė, kad paskaitos metu turi užsiimti nederamais dalykais. Jūs turite suprasti, kad dabar jūsų prioritetai yra kiti, todėl visus blaškančius dalykus turite atidėti į šalį arba kaip nors kūrybingai spręsti situaciją, kai jūsų vaikui jūsų prireikia, o paskaitos metu turite būti visiškai susikaupę.“

Jauna mama pasakojimą tęsia: „Jei mane pažįstate, puikiai įsivaizduojate, kaip tai mane sunervino. Vienas dalykas yra man parašyti, ką galiu ir ko negaliu daryti savo namuose su savo vaiku. Bet visai kitas dalykas yra paskelbti, kad jis gavo „keistą“ laišką apie „nederamus“ dalykus. Aš pasijutau pažeminta. Tada supratau, kad neturėčiau taip jaustis. Jis diskriminuoja mane ir daugelį kitų, sakydamas, kad „blaškančius dalykus turite atidėti į šalį arba kūrybingai spręsti situaciją“ – ką tai iš viso reiškia?! Mes čia kalbame apie vaiką, ne apie telefoną, televizorių ar kokį kitą daiktą.

REKLAMA

Labai džiaugiuosi, kad mano pusseserė padeda man imtis veiksmų šiuo klausimu... Tikiuosi, kad šitas vyras gerai pagalvos, prieš tęsdamas savo karjerą, jei dar tokią iš viso turi. Krūtimi maitinančios mamos ir visos kitos mamos, kurios stengiasi spėti mokytis, dirbti ir auginti vaikus, turėtų būti vertinamos, o ne žeminamos ir engiamos. Aš myliu savo kūdikį ir dėl jos sveikatos padaryčiau viską, bet kurią savaitės dieną!“

Šios mamos įrašas Feisbuke išpopuliarėjo žaibiškai – jis surinko beveik 700 patiktukų ir šimtus teigiamų komentarų, rašoma dailystar.co.uk.


Rašyti komentarą...
n
nepagarba kitiems
2020-10-18 20:00:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
reikėtų paklausti ar ne diskriminuojami aplinkiniai priversti žiūrėti tokius dalykus,kitus žmones tai blogai veikia ,gali net supykinti.Taip kad viskam savas laikas,sava vieta.Nesmurtaukit psichologiškai prieš tuos žmones,kurie to netoleruoja.
Atsakyti
-9

V
Violeta
2020-10-18 20:12:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus skaitet teksta ar nelabai? Juk buvo parasyta kad maitindavo isjungus kamera ir mikrafona iki kol pasake kad neuzskaitys esancios paskaitoje jei kamera bus isjunkta. Tai kur cia smurtavimas psichologiskai?
Atsakyti
-4

B
Bronius
2020-10-19 04:56:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liko tik sexu užsiiminėti? Fu...
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų