Noriu duoti keletą patarimų įsimylėjusioms merginoms. Netgi pridurčiau – iki ausų įsimylėjusioms merginoms.

1. NEsivilkti paskui jį kaip uodega. Neieškok mažų priežasčių „pavaidinti“ prieš jį. Juk nenori būti tuo šlapiu vantos...lapu?

2. NEduok laisvės jausmams, net jei jis apsuptas kitų merginų. Suprantama, jog pikta, bet juk tu protinga ir žinai, kas čia pati geriausia! Pasitikėk savimi ir „nepenėk“ jo savimeilės.

3. Kai jis yra dėmesio centre arba yra labai susidomėjęs kalbėdamas su kažkuo kitu, NEėsk jo akimis. Kam sukelti priežastis  kivirčams?

4. NElauk, kol jis nukankins skambučiais ir žinutėmis tavo telefoną ar tiesiog prieis ir prisipažins meilėje. Viskam savas laikas, o kol kas negadink sau nuotaikos.

5. NEbijok išsakyti savo nuomonės, net jei ji prieštarauja jo nuomonei. Būk savimi, nesistenk visose srityse pataikauti jo protui.

6. NEišrekšk užuojautos dėl to, jog jam nesiseka kažkokie menkniekiai. Ypač, jei guodžiančiųjų ir gailinčiųjų jam netrūksta. Viskas turi būti pamatuota, priešingu atveju tai atrodys labai nenatūralu.

7. NEpasimesk būdama su juo, kalbėk be gėdijimosi galvoje, žiūrėk jam tiesiai į akis. Tu esi toks pats žmogus, kaip ir jis!

8. NEdaryk iš jo idealo, kiekvieną mielą dieną svajodama apie susitikimus. Neapnuodyk širdies aistra. Saugok savo emocijas būsimam vyrui.

9. NErašinėk jam sms‘ų apie meilę ir nesiųsk „meilės spam‘o“ į paštą, net jei labai norisi, pasistenk susilaikyti!

10. Ir NEpamiršk, jog įsimylėjimas ir meilė – visiškai skirtingi dalykai!

Kas be nutiktų, žinok – viskas bus gerai!Sofija Šajachmetova


Rašyti komentarą...
n
nino
2012-05-01 11:48:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmonė, kito žodžio nepasakysi.. Nusiunčiu meilią sms, tai kitą kartą prabudus randu dar mielesnę! Jei nereikščiau užuojautos, tas žmogus nesvarbus pasijaustų... O poros nemanau, kad velkasi vienas paskui kitą, ar jos paprastai neplanuoja visko KARTU? Žodžiu, kuo toliau, tuo straipsniai durnesni. Klausydami tokių beprasmybių žmonės elgtųsi kaip idiotai ir būtų pilni paslapčių.
Atsakyti
0

g
gigi
2012-05-01 12:51:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
nemanau, jog 2ia apie poras kalba eina...
priešingai,, apie ne poras ir merginas, kurios alpsta dėl ko nors, kas nevisai alpsta dėl jų ;D
Atsakyti
0

j
jo
2012-05-01 23:13:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal cia pati straipsnio autoriu kazkas juodai uzkniso.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų