Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Daugeliui vienas labiausiai erzinančių buities darbų – indų plovimas. O jei dar namuose yra vaikų, atrodo, kad nešvarūs indai dygte dygsta kriauklėje ir aplink ją. Ar susimąstėte, kiek laiko sutaupytumėte, jei netektų kasdien sukiotis aplink kriauklę? Tai gali tapti realybe – tereikia išsirinkti kokybišką, funkcionalią indaplovę.

Daugeliui vienas labiausiai erzinančių buities darbų – indų plovimas. O jei dar namuose yra vaikų, atrodo, kad nešvarūs indai dygte dygsta kriauklėje ir aplink ją. Ar susimąstėte, kiek laiko sutaupytumėte, jei netektų kasdien sukiotis aplink kriauklę? Tai gali tapti realybe – tereikia išsirinkti kokybišką, funkcionalią indaplovę.

REKLAMA
REKLAMA

Indaplovių rūšys

Indaplovės būna trijų rūšių: laisvai statomos, įmontuojamos ir kompaktinės. Laisvai statomą indaplovę galite statyti bet kurioje virtuvės vietoje, tačiau svarbu, kad būtų patogu prie jos prieiti indams sudėti bei išimti. Šios indaplovės nedidelės iš išorės, tačiau erdvios iš vidaus.

Nors mūsų siūlomos indaplovės yra stilingos, dera daugelyje virtuvių, tačiau norintiems itin harmoningo interjero, patariame rinktis įmontuojamą indaplovę. Ji gali būti iš dalies arba visiškai integruota. Iš dalies integruotos indaplovės įrengiamos po vientisu stalviršiumi, virtuvės spintelės priekį pritaikius prie prietaiso durelių ir paliekant išorėje matomą valdymo skydelį. Visiškai integruotos indaplovės priekį dengia prie virtuvės interjero priderinta durų plokštė, o valdymo skydelis nematomas. Indaplovę galima įrengti ne tik po stalviršiu, bet ir aukštose spintelėse.

REKLAMA
REKLAMA

Jei Jūsų virtuvė ankštoka ir būgštaujate, ar joje nepakaks vietos dar vienam prietaisui, rinkitės itin mažą, tačiau efektyvią kompaktinę indaplovę, kurią galima statyti tiesiog ant stalviršio, nedidelėje nišoje ar bet kurioje kitoje Jums patogioje vietoje.

Modelių serijos ir funkcijos

Prieš įsigydami indaplovę, palyginkite skirtingų modelių serijas. Kuo aukštesnė serija, tuo daugiau įvairių funkcijų prietaisas turi, tačiau ir kainuoja brangiau, todėl apgalvokite, kurios iš jų Jums tikrai reikalingos, o be kurių galite apsieiti.

Daugumoje indaplovių galima rasti įdiegtas programas, užtikrinančias tylų prietaiso veikimą, atsargų taurių plovimą bei džiovinimą. Ketvirtos ir aukštesnių serijų indaplovės taip pat turi funkciją „ExtraDry“. Ją pasirinkus, galutinio skalavimo metu padidinama temperatūra ir pratęsiamas džiovinimo ciklas, todėl itin kruopščiai išdžiovinami net sunkiai džiūstantys indai.

REKLAMA
REKLAMA

Šeštos ir aštuntos serijų indaplovės turi tokias funkcijas kaip „Home Connect“ ir „PerfectDry“, taip pat padėklą „GlassSecure“ vyno taurėms plauti ir džiovinti. Funkcija „PerfectDry“ užtikrina nepriekaištingą net plastikinių indų džiovinimą, o įsidiegę programėlę „Home Connect“ į mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, galėsite valdyti savo indaplovę kur būtumėte. Tarkime, sporto klube prisiminėte, kad pamiršote įjungti indaplovę, pakaks vos kelių paspaudimų telefone ir ji pradės savo darbą. Su šia programėle taip pat patogu atnaujinti indaplovės programinę įrangą, gauti techninę pagalbą nuotoliniu būdu ir kt. Dėl technologijos „Amazon Alexa“ kai kuriuos indaplovių modelius taip pat galėsite valdyti balsu.

Aštuntos serijos indaplovės pasižymi stilingu šiuolaikiniu dizainu, jose automatiškai reguliuojamas vandens kietumas palaikant jo tvarų, optimalų lygį.

REKLAMA
REKLAMA

Kiti privalumai

Atkreipkite dėmesį į viršutinių ir apatinių krepšių lankstumą: indaplovėse su sistemomis „VarioFlex“ arba „VarioFlex Pro“ galėsite daug patogiau sudėti indus pagal dydį. Papildomas viršutinis stalčiaus tipo skyrius „VarioDrawer“ itin patogus sudėti stalo įrankius ir kitus smulkius reikmenis, nedidelius indus.

Norintiems nesukti galvos, kokią programą rinktis, patiks funkcija „Easy Start Guide“. Programėlėje „Home Connect“ pasirinkę indų kiekį, tipą ir nešvarumo laipsnį, iškart gausite pasiūlymą, kokią indaplovės programą rinktis geriausiems rezultatams pasiekti. Taip pat patogi parinktis „Favourite function“: nustačius dažniausiai naudojamas programas ir funkcijas kaip individualų pasirinkimą, pakaks spustelėti vieną mygtuką, kad indaplovė imtų pagal jį veikti.

Jei vakarienė jau beveik paruošta, tačiau pritrūkote švarių indų, įrankių, perpus sutrumpinkite jų plovimo ir džiovinimo trukmę su funkcija „VarioSpeed“. Technologija „ActiveWater“ užtikrina, kad indams plauti sunaudotumėte mažiau vandens, energijos ir tokiu būdu tausotumėte gamtą. Sistema „AquaStop“ papildomai apsaugo indaploves nuo galimo vandens nuotėkio, todėl dar labiau mažėja gedimų tikimybė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų