Patarė, kaip greitai ir nebrangiai atnaujinti namų interjerą

Besipuošianti ir rudenėjanti gamta įkvepia naujiems pasikeitimams, tiesa? Kol medžiai spalvina savo lapus – „Domus Lumina“ siūlo būdus, kaip nesudėtingai atnaujinti namų interjerą.

5

Vienas lengviausių būdų namų pagyvinimui – langų uždengimai, juk jie ne tik leidžia suvaldyti patenkančią pro langus šviesą, bet ir suteikia komforto ir papuošia langus įmantriausiais raštais, spalvomis bei faktūromis.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paratė, kaip greitai ir nebrangiai atnaujinti namų interjerą

Nauja kolekcija už patrauklią kainą

„Domus Lumina“ šį rudenį pasitinka su išskirtine langų uždengimų audinių kolekcija, kurią atrinko pagal madingiausias interjero tendencijas.

Jau dabar turite galimybę įsigyti roletus su stilingais audiniais už daug patrauklesnę kainą – net 30 proc. nuolaidą visoms kolekcijoms prekėms. Atrinktą kolekciją sudaro net 21 audinys ir kiekvienas iš jų pasižymi itin aukšta kokybe, ypatingomis funkcijomis ir lengvai derančiais raštais. Čia atrasite lengvai šviesą filtruojančių, permatomų arba užtamsinančių patalpas audinių, taip pat išpuoštų prabangiais raštais ar austų ypatingais siūlais audinių. Akivaizdu, kad pasirinkimų čia apstu kiekvienam pagal skonį ir poreikį.

„Domus Lumina“ kviečia peržvelgti kolekcijos galeriją ir pamatyti, kaip audiniai atrodo interjere. Norėdami sužinoti daugiau apie šių audinių funkcionalumą ar pamatyti juos iš arčiau – skambinkite numeriu ir užsisakykite matuotoją į namus: 8 800 00009. Taip pat galite apsilankyti ir bet kuriame iš „Domus Lumina“ salonų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų