Pasinaudokite šiuo triuku: čiaupas atrodys kaip naujas

„Reddit“ prasidėjo diskusija apie gudrybes, kurios atrodo netikros, bet iš tiesų yra veiksmingos. Vienas vartotojas, pasivadinęs Aakwanderer, pasidalino triuku, kad senas virtuvės čiaupas atrodytų lyg visiškai naujas.

Šis būdas – ant čiaupo užrišti plastikinį maišelį, pripildytą acto. Vartotojas komentavo, kad jau ilgus metus taip valo rūdis ir kitus nešvarumus ir pasinaudojus minėtu metodu vanduo teka lyg pirmąją dieną.

Vartotojas pridėjo, kad šis triukas taip pat veikia dušo galvutėms, jį nusukus ir įdėjus į dubenį, pripildytą acto. 

„Insider“ pakalbino du profesionalius valytojus apie tai, kaip šis triukas veikia ir abu patvirtino, kad toks būdas išties veiksmingas. 

„Kalbant apie valymą, actas yra išbandytas ingredientas ir jis puikiai veikia“, – kalbėjo Deyan Dimitrov, valymo ekspertas ir „Laundryheap“ įkūrėjas. – Praskiedus actą, jis suskaido nešvarumus ir yra būtent tai, ko jums reikia, jei norite pašalinti kalkių nuosėdas, susidariusias aplink čiaupą.

Jis taip pat prideda, jog reikėtų actą laikyti porą valandų, kad jis įsigertų ir pašalintų nešvarumus, rašo „Insider“. 

Profesionalus valytojas ir „TikTok“ turinio kūrėjas Brandon Pleshek sakė, jog šis būdas – efektyvus ir saugus bei gali padėti kovoti su atsiradusiu pelėsiu: „Geriausia yra tai, kad actas suskaido susikaupusias nuosėdas, todėl užtenka palaukti nurodytą laiką ir tiesiog nuvalyti nešvarumus.“

B. Pleshek taip pat rekomenduoja palikti maišelį su actu ant čiaupo nuo 12 iki 24 valandų, jei jis itin nešvarus ir kalkėtas. 

Efektyvus, tačiau ne visur panaudojamas būdas

Kadangi actas yra rūgštis, B. Pleshek įspėja, kad jis gali pakenkti kai kuriems čiaupams. Nenorintiems rizikuoti, patariama išbandyti šį būdą ant mažo ploto, kad actas nesugadintų čiaupo išvaizdos.

Jis taip pat pridūrė, kad actas turi labai stiprų kvapą, tačiau naudojant minėtą maišelio su actu būdą, tikrai neturėsite užsikimšti nosies. 

REKLAMA

„Pora lašų citrinos sulčių tirpale gali sušvelninti kvapą“, – sakė jis.

D. Dimitrov teigia, kad actas gali sudirginti odą, todėl reikėtų mūvėti pirštines. B. Pleshek propaguoja actą kaip valymo priemonę, nes tai – natūralus ir saugus būdas net turintiems naminių gyvūnų ar vaikų.

„Actas visada yra mano valymo rinkinyje, – sakė jis. – Labai siūlau turėti jį po ranka kovojant su nešvarumais.“


Rašyti komentarą...
M
Man
2021-04-19 12:59:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne naujiena nereikia net skelbti tokių dalyku ir man atrodo visi šitą žino neturit ka rašyti tai visa š... rašot
Atsakyti
0

N
Namu tvarkytoja
2021-04-19 12:42:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai istikruju nepakartojama priemone..tik butinai naudoti paprasta acta,o ne obuoliu ar su kitais priedais..stipriai uztersta viena galima is pradxiu su soda,po to su actu
Atsakyti
0

Švara
2021-04-19 13:28:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai Ameriką atrado. Seniai visiems žinomas būdas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų