Pasikeitė nagų formą? Sunerimkite, organizmas išduoda rimtą ligą

Mūsų kūnas ne retai siunčia mums ženklus, kurių ne valia ignoruoti. Bėrimai ant kūno, niežulys ar dingęs apetitas, taip jūsų organizmas praneša apie tam tikras ligas.

Patariame klausytis kūno siunčiamų signalų, nesvarbu, kokie keisti jie jums gali atrodyti.

Nagų deformacija

Jei pastebite, kad jūsų nagai keičiasi ir tampa storesni ir platesni, tai gali reikšti, kad turite širdies sutrikimų. Tačiau turėtumėte nepamiršti, kad nagų deformacija yra ne liga, o organizmo patologinio proceso, kurį gali sukelti kelios ligos, simptomas, todėl pastebėję pakitimus turėtumėte atlikti išsamų tyrimą.

Šaltis

Jei nuolatos jaučiate šaltį, net ir vasarą turite patikrinti skydliaukę. Jūsų organizme gali trūkti jodo ir šis trūkumas gali sukelti hipotirozę.

Niežulys

Niežulį gali sukelti diabetas, bet prieš apsilankydami pas gydytoją, patikrinkite: niežulį gali sukelti ir vabzdžių įkandimai arba alerginės reakcijos į naują losjoną ar žemos kokybės audinį. Jei nė viena iš šių priežasčių nepaaiškina niežulio, turėtumėte pasitarti su gydytoju.

Dingęs apetitas

Jei staigiai praradote apetitą praradimą ir pastebite, kad greitai krenta svoris, tai gali būti kai kurių medžiagų apykaitos sutrikimų simptomas. Jei skundžiatės padidėjusiu rūgštingumu, tai gali būti gastroezofaginio refliukso ligos požymis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų