Pasidalijo gudrybe, kuri padės miegoti 1 valanda ilgiau

Monotoniškais karantino laikais užsidarius namuose daug kam vakare sunkiai sekasi užmigti.

Laimei, miego ekspertė pasidalino savo geriausiais patarimais, kaip bemieges naktis pamiršti kartą ir visiems laikams. Olivia Arezzolo jau daugiau nei dešimt metų padeda žmonėms miegoti geriau.

Ji socialiniuose tinkluose turi tūkstančius gerbėjų, su kuriais dalinasi įvairiais patarimais – nuo miego gerinimo metodų iki to, kaip miegas veikia mūsų psichinę sveikatą. Instagrame publikuotame vaizdo įraše Olivia atskleidė geriausią savo patarimą, kaip kasnakt išmiegoti valanda ilgiau ir gauti pakankamai omega–3 riebalų.

Ji sakė: „Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad vien tik omega–3 vartojimas, be jokių kitų papildomų faktorių, padeda miegoti valanda ilgiau. Kaip tai veikia – omega–3 trūkumas iš esmės gali prisidėti prie melatonino, mieguistumo hormono trūkumo. Iš kitos pusės, omega–3 papildai padidina melatonino kiekį, ir nepamirškite – melatoninas yra tas hormonas, kuris padeda užmigti.“

Daug omega–3 yra žuvyje ir jūros gėrybėse, pavyzdžiui, lašišoje ir tune, o taip pat ir riešutuose bei sėklose, pavyzdžiui, linų sėmenyse ir graikiniuose riešutuose. Omega–3 taip pat rasite augaliniame aliejuje, pavyzdžiui, sojų aliejuje, o taip pat ir produktuose su papildais – sultyse bei jogurtuose.


Rašyti komentarą...
V
Vitalija
2021-01-23 17:42:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš visada paprašiau Dievo,kad padėtų man greit užmigt.Tik reik sukalbėt Tėve mūsų ir užmiegi
Atsakyti
0

P
Priplaukes
2021-01-24 14:00:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Greičiau užmigsi, jeigu išgėrsi 2 bambalius pašventino Viktoro vandens
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų