Pasakė, kurioje namų vietoje geriausia mylėtis – ir tai ne lova

Gydytojas Shahzadi Harper sako, kad labai naudinga seksą perkelti iš miegamojo į kitas namų vietas, bet tai nesusiję su malonumu, rašoma mirror.co.uk.

Kalbant apie seksą, dauguma porų intymumo akimirkas pasilieka miegamajam. Tačiau pasak vienos gydytojos, reikėtų intymų gyvenimą truputį paįvairinti ir persikelti į kitus namų kambarius.

Gyd. Shahzadi Harper, menopauzės ir libido ekspertė, atskleidė, kad geriausia mylėtis virtuvėje.

Nors gali pasirodyti, kad tai nėra labai higieniška, gydytoja teigia, kad toks veiksmo vietos pokytis turi vieną svarbų pranašumą.

Pasirodo, virtuvėje daug efektyviau deginamos kalorijos. Ji sakė „The Star“: „Virtuvė yra geriausia vieta mylėtis, o virtuvės stalas ar spintelės labai tam tinka.

Į galvą iškart šauna viena poza, kuri labai tinka moterims deginti kalorijas – tai virtuvinė kėdė.

Jis turėtų ant kėdės atsisėsti, o ji – jį apsižergti. Moterys tokia poza sudegina daugiau kalorijų.“

Pastaruoju metu atliekama nemažai tyrimų apie tai, kiek kalorijų sudeginama sekso metu. Teigiama, kad intensyvus 30 minučių seansas sunaikina 150 kalorijų – tiek pat, kiek 15 minučių bėgiojimo.

Deja, jei manote, kad seksas yra geresnis sportas už bėgiojimą – klystate.

Monrealio universitete atlikto tyrimo metu buvo lyginamas sekso ir bėgiojimo metu sudeginamų kalorijų kiekis ir paaiškėjo, kad bėgiojant jų sudeginama kur kas daugiau.

Moterys per 30 minučių bėgiojimo sudegina vidutiniškai 213 kalorijų, o vyrai – 276. Tuo tarpu mylintis moterys sudegina 69 kalorijas, o vyrai – 101, taigi, vidutiniškai – po 3,6 kalorijas per minutę.

Kai kurios sekso pozos daug geriau tinka kalorijų deginimui, nei kitos, o taip pat labai naudinga pozas keisti – tai smagus ir malonus būdas stiprinti įvairias raumenų grupes ir lavinti galūnių lankstumą.

Sekso metu sudeginamų kalorijų kiekis kiekvieną kartą yra skirtingas, todėl kuo labiau prakaituojate ir kuo intensyvesnis darosi kvėpavimas, tuo daugiau kalorijų sudega.


Rašyti komentarą...
V
Vilija
2019-07-03 01:49:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikės pabandyti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų