Pasakė, kiek kartų per savaitę reikėtų plauti galvą: daugelis daro kitaip

Kaip dažnai plaunatės galvą? Viena plaukų ekspertė sako, kad greičiausiai tai darote per dažnai.

Alexa Serowik „TikTok“ išpopuliarėjo įkėlusi vaizdo įrašą ir paaiškinusi, kaip dažnai reikėtų plautis galvą. Ji patarė to nedaryti kasdien ir rekomendavo daugiausiai du kartus per savaitę.

Vis dėlto, viena taisyklė gali būti tinkama ne visiems, nes daugelio plaukai gali būti skirtingi, nors greičiausiai daugelis žmonių galvą plaunasi per dažnai.

Savo vaizdo įraše, kuris buvo peržiūrėtas daugiau nei 900 000 kartų, ekspertė sako, kad kasdien naudojamas šampūnas gali padaryti daugiau žalos, nei duoti naudos. Taip nutinka todėl, kad šampūnas gali nuo galvos odos pašalinti natūralius riebalus ir ją išdžiovinti, todėl plaukai ima lūžinėti.

Vaizdo įrašo komentare ji aiškina: „Plaukus reikia pradėti treniruoti. Tai labai svarbu plaukų augimui – plaukai prisitaikys prie retesnio plovimo ir gamins mažiau riebalų. Kai plaukus prižiūrėsite tinkamai, jie nebebus tokie riebūs – užtikrinu!“

Šią teoriją apie šampūno naudojimą patvirtino ir kiti plaukų ekspertai, įskaitant plaukų stilistą Julieną Farelą. Jis sako, kad galvą kasdien plautis reikia tik tiems, kurių labai riebi galvos oda. Taip nutinka tuomet, kai galvos odos audiniuose esančios riebalinės liaukos išskiria per daug sebumo (natūralių odos riebalų). Tačiau Julienas sako, kad daugeliui žmonių šiems riebalams pašalinti pakanka paprasto nuskalavimo vandeniu be šampūno

Šis „TikTok“ vaizdo įrašas komentatorius suskaldė į dvi stovyklas – kai kurie visgi sakė, kad jiems būtina kasdien plautis galvą.


Rašyti komentarą...
M
Mergina
2021-02-18 18:15:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo jo treniruoti :D tai neveikia puse metu išbandžiau jokios naudos. Tas šlamštas...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų