Partneris miega šia poza? Tuomet jis – tikra sekso svajonė

Su savo partneriu jau ilgą laiką mėgstate miegoti tam tikra viena poza? Pasirodo, kad net ir tai gali akivaizdžiai parodyti, kaip jūsų partneris atsiskleidžia sekso metu.

41

Ilgą laiką kartu prabuvusios poros, laikui bėgant atranda patogią miego pozą. Po tam tikro draugystės laiko, partneriai atranda net mėgstamą lovos pusę.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karščiau nei „50 pilkų atspalvių“: seksualiausi visų laikų filmai

Dvi pagrindinės porų miego pozos yra vadinamos didžiuoju ir mažuoju šaukštu. Didysis šaukštas – tai žmogus, kuris apkabina savo partnerį. O mažasis šaukštas – partneris, kuris mėgsta miegoti, būdamas apkabintas.

Pasak portalo dailystar.co.uk atlikto tyrimo, ketvirtadalis apklaustų porų mano, kad vyrai, kurie mėgsta miegoti, būdami apkabinti savo moters, gali būti labiau jausmingi ir emocionalūs.

Mažojo šaukšto poza

Šis įdomus tyrimas atskleidė, kad vyrai, kurie miega „mažojo šaukšto“ pozoje ir yra apkabinami savo partnerių, yra linkę tapti geresniais sekso partneriais.

Psichoanalitikas Steve McKweown teigia, kad tokie vyrai išsiskiria tam tikromis savybėmis. „Vyrai, kurie miega, būdami apkabinti savo moters, yra labiau linkę būti jautrūs, malonūs ir palaikyti glaudesnį ryšį su savo partnerėmis“, - sako jis.

Psichoanalitiko teigimu, tokie vyrai dažniau elgiasi sąžiningai ir mandagiai.

Taip pat įmonės „Tenga“ atlikti tyrimai parodė, kad vyrai, kurie save malonina kiekvieną savaitę, net dešimt procentų daugiau pasitiki savimi ir kur kas geriau atskleidžia savo sekso sugebėjimus.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų