Parduotuvės aikštelėje pagimdžiusi moteris atėmė žadą visai giminei: nežinojo, kad laukiasi

Nė nežinojusi, kad laukiasi, moteris pagimdė prekybos centro stovėjimo aikštelėje – tuo tarpu visai netoliese buvęs jos partneris ir toliau ramiai dirbo parduotuvėje.

Kai prasidėjo sąrėmiai, Delyth Jones (25) galvojo, kad jai – apendicitas, bet tada po pusvalandžio pagimdė berniuką Harry. Į ligoninę ją vežę paramedikai buvo priversti sustoti parduotuvėje, kurioje dirba jos sesuo Kate.

Tuo tarpu merginos partneris Deanas Stawmanas (26) buvo ką tik toje pačioje parduotuvėje baigęs savo pamainą ir nė nenumanė, kas vyksta vos už keliasdešimties metrų. Kad tapo tėčiu jis sužinojo tik grįžęs namo, rašoma „WalesLive“.

Delyth pasakojo: „Tokį skausmą jau buvau jautusi anksčiau ir dėl to važiavau į ligoninę, todėl pamaniau, kad ir dabar bus kas nors panašaus. Paskambinau mamai ir sesei, kad jos ateitų man padėti, bet kai jos atvažiavo skausmas pasikeitė ir netrukus aš jau raičiausi ant žemės. Praėjo dar pusvalandis ir jis jau buvo gimęs.“

Kate sako: „Mes atskubėjome jai padėti, nes ji nekaip jautėsi – galvojome, kad tai apendicitas. Vienu metu ji pasakė galvojanti, kad turbūt gimdo, ir mes visos nusijuokėme. Todėl kai paaiškėjo, kad ji buvo teisi, tai buvo tikras šokas. Ji tikrai nė nenumanė, kad laukiasi. Pilvuko visai nesimatė, ji nejuto, kad vaikas judėtų.“

Delyth sako žinojusi, kad greitoji sustojo parduotuvėje „Asda“, bet viskas įvyko žaibo greičiu. Jai net nebuvo spėta duoti jokių nuskausminamųjų – tik keletą gurkšnių deguonies, o tada gimė mažasis Harry, svėręs 3,37 kg. Mama su sūneliu buvo nugabenti į ligoninę patikrinimui, bet namo galėjo važiuoti jau po 24 valandų, rašoma dailystar.co.uk.

Ji sakė: „Per miestelį važiavome greitąja, kai jie pasakė, kad turės sustoti. Ten buvo akušerė, kuri greitai įšoko į automobilį prie parduotuvės ir po 10 minučių jis jau buvo gimęs. Aš jiems sakiau – prašau, pasakykite man, kad ką tik nepagimdžiau „Asdoje“, ir jie man atsakė, kad taip ir nutiko, ir kad vaiko gimimo liudijime taip ir bus įrašyta. Tai turbūt likimas, kad jis gimė būtent čia, nes ten dirba ir mano sesė, ir partneris.“

Delyth ir Deanas kartu yra jau septynerius metus ir dabar šokiruotiems draugams ir šeimos nariams pranešinėja džiugią žinią, ką tik vos patys spėję apsiprasti su mintimi, kad tapo tėvais.

Delyth sakė: „Tai buvo tikra beprotybė, bet viskas praėjo gerai ir aš labai džiaugiuosi. Į nieką to nekeisčiau. Deanas žinojo, kad praėjusią naktį man truputį skaudėjo pilvą ir kad nekaip jaučiausi, bet nusprendėme, kad nėra reikalo jam neiti į darbą.“


Rašyti komentarą...
J
Jo
2021-02-25 15:23:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu pyzdec iš fantastikos nežinojo, kad laukiasi iki gimdymo. Nejuokinkit
Atsakyti
-3

M
Mari
2021-02-25 14:59:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keista,kad nežino visą nėštumą,kad ji laikina.Svarbiausia,kad viskas baigėsi laimingai ir ačiu,Dievui.
Atsakyti
0

X
Xxx
2021-02-26 06:24:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yra tokių atvejų, kai moteris nežino apie nėštumą iki pat gimdymo. Nei pilvuko nei judesių. Man regis tokie nėštumai vadinami užslėpti. Ar kažkaip. Pačiai teko su tokia susidurti. Atvažiavo į ligoninę susikaupisių dujų iš pilvo išvalyti. Moyeris turėjo polinkį dujas kaupti. Ir paskutinę minutę sužino, kad jai ne dujos o gimdyti reikia. Pagimdė sėkmingai berniuką. Aš ir ankčuau stebėdavausi kaip gali nejausti? Klausdavau ir klausdavau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų