Pamirškite šį dalyką sekso metu: pakylės iki dangaus

Sekso skilties žurnalistė įsitikinusi, kad poros lovoje turėtų atsisakyti šio vieno dalyko, rašoma dailystar.co.uk. Nadia Bokody iš Australijos tikina, kad prie savo vaikino prisiglaudžia labai retai, bet jų seksualinis gyvenimas dar niekada nebuvo toks puikus.

Nepaisant to, kad kartu jie yra jau dvejus metus, Nadia sako, kad artumo ir intymumo trūkumas yra būtent tai, kas padeda kibirkštėlėms neužgesti.

34-erių metų moteris mano, kad „glamonės veisia komfortą“, ir nors būtent jo daugelis mūsų ir nori, ji sako, kad komfortas nužudo aistrą lovoje.

Ji priduria: „Jei kalbėsime apie jūsų seksualinį gyvenimą, tai – pats kenksmingiausias dalykas.“

Pasak Nadios, erotizmas ir komfortas tiesiog nežengia koja kojon, jie – „vienas kito antitezė“.

Ji glamones net lygina su „arsenu santykių recepte“.

Ji atkreipia dėmesį į santuokas, kurios išyra dėl intymumo stokos ir tikina, kad pažįstamumas yra viena iš to priežasčių, kadangi galinga aistra išblėsta, kai tik vienas šalia kito atsipalaiduojame.

Tai vadinama „centriniu meilės paradoksu“, sako ji, cituodama Esther Perel knygą „Naujas žvilgsnis į neištikimybę“.

Nadia sako: „Iš pradžių mus tiesiog pribloškia tas geros savijautos hormonų pliūpsnis, dažnai vadinamas santykių medaus mėnesio laikotarpiu, o paskui po kelerių metų svarstome, kur visa tai dingo, žiūrėdami į svetainėje kojų nagus besikarpantį partnerį.

Dabartiniuose savo santykiuose mes komfortą skatinančius veiksmus, pavyzdžiui, glamones, pasiliekame reikšmingiems momentams, pavyzdžiui, kai reikia vienas kitą paguosti sunkiu ar liūdnu laiku, arba sveikinimams kokia nors proga.

Mes su vaikinu vienas prie kito nenusirenginėjame (nebent jei ruošiamės mylėtis) ir abu sąmoningai stengiamės, kad mūsų asmeninės higienos įpročiai liktų kiekvieno paslaptimi. Tai - auka, kuri tikrai atperka atpildą.“

Australė savo skaitytojus ramina, sakydama: „Nesakau, kad niekada neapsikabiname, bet tai būna retai. Jei namuose kartu leidžiame laiką ant sofos, nesusiglaudžiame. Taip pat ir lovoje nemiegame apsikabinę.“

Anksčiau Nadia yra sakiusi, kad santuoka skirta idiotams.

„She Said“ publikuotame straipsnyje ji teigė, kad monogamija „nėra mūsų DNR dalis“.

Ji sako: „Santuoka yra skirta idiotams. Nenatūralu visą laiką mylėtis su tuo pačiu žmogumi.

Ne todėl, kad būtume šaltos, bejausmės būtybės, nesugebančios mylėti – atvirkščiai, žmonės gali vienas su kitu kurti nuostabiai prasmingus, daugialypius santykius. Paprasčiausiai ištikimybė, bent jau dešimtmečius trunkanti, nėra mūsų DNR dalis.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų