Pamirškite kalkių nuosėdas arbatinuke: prireiks vos 1 priemonės

Kada paskutinį kartą esate pasižiūrėję į savo virdulio vidų? Jei senokai, gali būti, kad jame prisikaupė kalkių nuosėdų, o jūs to net nepastebėjote.

Jei jūsų virdulys permatomas, tuomet galite nuolat stebėti, kada pradeda kauptis kalkės. Yra vienas būdas lengvai pašalinti virdulio viduje susikaupusias kalkes ir tam tereikės vienos priemonės, kurią greičiausia jau turite namuose, rašoma dailystar.co.uk.

Pastebėjus, kad virdulyje pradeda kauptis nuosėdos, iš spintelės išsiimkite vieną priemonę – tai citrinos rūgštis. Paprastai citrinos rūgštis naudojama kaip dezinfekantas, virusams ir bakterijoms naikinti, ji taip praverčia maisto gamyboje ir jos yra dedama į gėrimus bei maistą. Bet šįkart citrinos rūgštį išbandykite virduliui valyti.

Tereikės tik į virdulyje esantį vandenį įpilti kelis šaukštus citrinos rūgšties ir tada virdulį įjungti. Po kelių minučių, kai vanduo užvirs, pamatysite, kaip citrinos rūgštis akimirksniu sureaguoja su kalkėmis. Vandeniui užvirus ši medžiaga ir toliau valys virdulį iš vidaus, kol jis tviskės švara.

Tai – tikrai paprastas metodas. Kai virdulys jau bus švarus, viduje esantį skystį galėsite išpilti, kelis kartus praskalauti ir naudoti virdulį kaip įprasta. Štai ir viskas!


Rašyti komentarą...
Žinau kad
2020-11-10 14:22:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tam tinka ir actas daug pigiau
Atsakyti
-6

B
Bronius
2020-11-10 15:43:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
O prie ko yra žodis "pamirškite"? Po kiek laiko kalkės vėl nusės. Baikit rašinėt nesamones.
Atsakyti
-1

P
Pavardenis
2020-11-10 14:47:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau senai tai žinoma
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų