Rašyti komentarą...
o gal jam.tam kaunieciui pasistojo klausimas,ne,greiciau debilui zurnaliugai reikia atidirbti
Ką užsisakė dovanų, tą ir gavo! Viskas labai elementaru ;-)
Juk buvo skelbiama info, kad tik 10% suaukotų pinigų pasiekia Afrikos vaikučius...
Pasiziurekit su kokiom masinom Maisto banko vadovai vazinejasi. Pazystamas, kuris savanoriavo, pasakojo, kad pasiturintys mokedavo Maisto banko vadovui pinigus, kad gautu maisto davinius, geresnius ir be eiles. Todel nesistebekite pamate prabangias masinas prie Maisto banko, kaip ir Raudono kryziaus autoparka. Visur korupcija, o kur parama, ten ji nevaldoma ir nekontroliuojama.
Paranojikai jūs, Mercedez-Benz gamintojai nusprendė pasireklamuoti ir padovanojo labdarai be teisės parduoti.
O jūs sprendžiat pagal savo supuvimo laipsnį, kad tik ką pavogti.
@bb tu patanojikas, niekas tokiu masinu neduoda reklamai, pagal Raudono kryziau poreikis butu dave MB Vito ir ne daugiau
@Tai O jūs bent straipsnį skaitėt, tekstą suvokėt? Poreikis buvo Daimler (Mercedes-Benz savininkė), kuri yra turtinga kompanija ir jai reikia reklamos tarp prabangos prekių pirkėjų, o ne vargšų su Vito.
Auto gamintojui tokia G klasė 10x pelningesnė nei Vito, o savikaina pagaminti papildomai dar kelis yra beveik ta pati. Kainuoja daugiausia marketingas ir naujo modelio sukūrimas. Tai ką jūs salone mokat visai ne tas, kas gamybos kaina.
@bb esate patiklus naivuolis. Tokie aitvarai ir sukrauna turtuoliams mln-us
Man jau visi aukų rinkėjai asocijuojasi su sukčiais ir apgavikais. Visų paramos rinkėjų atlyginimai lygiuojasi į prezidento atlyginimus, kai kas nuvažiuoja ir į kazino...kai kas jau važinėja leksusais, mersais, kai kas perkasi būtus pietuose .Tad man jau nebekyla ranka aukoti tiems labdaringiems veikėjams
Gerai kad nebeaukoju . Aukoju tik konkrečiai ir tik pasitikrinus.
Lisauskiene pas nesusitepusius prokurorus,ir FNTT,apie pinigu kilme,kieno vezime joja,kieno dainele dainuoja!Reikia zvilgtelt i jos turimo turto kilme.Servus!
Ne raudonas ir ne kryžius
Ne raudonas ir ne kryžius
...tai ir reikėjo pastatyti "ant kaladžių", o ne malti juos mūsų keliais, bet ne reikia pasipuikuoti. AR SUPRANTATE JOG TOKIU ELGESIU ATBAIDOTE RĖMEJUS.
ir aišku,kad kaune,kitur taip neatsitiks
@istorija įdomi Apie Kauną net kalbos negali būti juk ten visa teisėsauga supuvus iki pamatų ir žmones kiemuose šaudo kaip 90

Skaitomiausios naujienos
Į viršų