• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Moteris žiūri pro langą (nuotr. 123rf)

Kaunietę nuliūdino Eigulių mikrorajone išvystas vaizdas – susirūpinimą kelia vykstantis medžių genėjimas.

6

Kaunietę nuliūdino Eigulių mikrorajone išvystas vaizdas – susirūpinimą kelia vykstantis medžių genėjimas.

REKLAMA

„Aš esu pasibaisėjusi tokiu medžių genėjimu. Širdis plyšta, kai matai tokius vaizdus, paliktas tik kamienas… Paukščiai peri… Viskas naikinama ir vargo nemato. Nėra, kad su rūpesčiu, nežalojant. Vieną beržą taip apgenėjo, kad medis fontanu sula bėgo.

Nejaugi žmogiškumo ir supratingumo neliko? Kas sprendžia, kaip genėti medžius? Kas atsako už jų teisingą genėjimą? Gal galima būtų pakalbinti atsakingus, ką jie mano?“ – penktadienį savo įamžintais kadrais dalijosi skaitytoja.

Anot jos, medžių genėjimas užfiksuotas Eigulių mikrorajone, Šiaurės prospekto ir Ašigalio gatvės daugiabučių namų kiemuose.

Informacija, kokiais atvejais galima genėti ir šalinti želdinius Aplinkos apsaugos departamentas skelbia čia.

Vaikų darželyje “Mažylis” Plechavičiaus g. 13 ne tik genėja medžius, bet juos žydinčius, net rauna su šaknimis. Ir nieko.Niekas iš aplinkosaugos arba nežino arba užmerkia akis, kad nereikėtų pakelti subinės nuo minkštos kėdės.
Viskas normaliai vyksta…Darbo dienomis, nuo 8 iki 17 val. kai visi daugiaaukčšių gyventojai dirba, be jokių trykdžių rausiami vaikų takeliai su galinga technika, vaikučiai turi palakstymui tarp išrausto darželio vos porą kampelių, kur gali palakstyti, ir nieko daugiau. Nuolatinis triukšmas ir nuo jo drebantys daugiaaukščiai vaikų darželio vadovybei susidedančiai iš 3 aukščiausių asabų, nekelia jokių emocijų. Noriu, galiu ir turiu pinigų, todėl nesiskaitau su jokiomis ten nepatenkintų nuolatiniais darželio teritorijos “pertvarkymo” atsakymas matyt yra vienas: ne jūsų reikalas. Darėm ir darysim. Ir ką jūs man padarysit. O kaip buvo rašyta praeitais metais, veterinarinei tarnybai padarius patikrinimą šiame darželyje, buvo rasta daug sugedusių maisto produktų. Įsivaizduoju kokiu maistu maitinami vaikai. Net nupurtė nuo to vaizdo.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų