medžių genėjimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „medžių genėjimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „medžių genėjimas“.

Pamačius, kas vyksta mieste, kaunietei suskaudo širdį: parodė visiems

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja pasibaisėjo pamačiusi, kad medžiai Kaune, pasak jos, virsta palmėmis. Moteris teigia, kad toks medžių genėjimas daro didelę žalą.
2024-05-08

Pamačiusi, kas vyksta kieme, kaunietė pasibaisėjo: „Viskas naikinama ir vargo nemato“

Kaunietę nuliūdino Eigulių mikrorajone išvystas vaizdas – susirūpinimą kelia vykstantis medžių genėjimas. „Aš esu pasibaisėjusi tokiu medžių genėjimu. Širdis plyšta, kai matai tokius vaizdus, paliktas tik kamienas… Paukščiai peri… Viskas naikinama ir vargo nemato. Nėra, kad su rūpesčiu, nežalojant. Vieną beržą taip apgenėjo, kad medis fontanu sula bėgo.
2024-04-30

Pasakė, kada medžių genėjimui reikalingas leidimas: tai žino ne visi

Aplinkos apsaugos departamento (AAD) specialistai primena, kad norint kirsti, perkelti ar intensyviai genėti saugotinus želdinius (medį ar krūmą), augančius privačiuose sklypuose, reikalingas leidimas. Socialiniuose tinkluose AAD pasidalino priminimu, kada želdiniai laikomi saugotinais. Paaiškino, kada genėjimui reikalingas leidimas Taip pat primenama, kas išduoda leidimus saugotinų želdinių intensyviam genėjimui (šalinant daugiau kaip 30 proc.
2024-04-17

Šiukštu nekartokite šių genėjimo klaidų: derliaus nesulauksite

Įsibėgėjantis pavasaris – ne tik sugrįžtančios saulės ir šilumos, bet ir darbų sode metas. Vaismedžių augintojams pagrindinis darbas – medžių genėjimas, tačiau svarbu ne tik tai daryti kasmet, bet ir atlikti šį darbą tinkamai. Sodininkas, „Audėjų sodai“ ūkio savininkas Robertas Audėjus naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kaip tinkamai genėti vaismedžius, ką būtina žinoti ir kokių klaidų nekartoti, jei norite, kad medžiai būtų stiprūs ir vestų gerą derlių.
2024-03-23

Ragina kuo greičiau padaryti tai sode: ekspertas įspėja visus

Įpusėjęs kovas tik ir kviečia sodo entuziastus bėgti į lauką. Nors kol kas kišti rankas į žemę dar per vėsu, tačiau sode laukia gausybė įvairių darbų. Apie tai, ką šiuo metu būtina padaryti medeliams bei krūmams sutiko pasidalinti „Malinausko medelyno“ vadovas dr. Kęstutis Malinauskas.  Vienas pirmųjų darbų, kuriuos reikėtų atlikti nedelsiant – nubalinti medžių kamienus. Nors, anot dr. Kęstučio Malinausko, būtų bandoma šokti į paskutinį traukinio vagoną, tačiau vis dar galima suspėti.
2023-03-18
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų