Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Visuose miestuose žmonės yra pakraupe nuo genėjimo. Kažkas sugalvojo užsiėmimą - genėti medžius už turbūt eu fondus. Ir gena... Mano mama net verkė.
Visuose miestuose žmonės yra pakraupe nuo senėjimo. Kažkas sugalvojo užsiėmimą - genėti medžius už turbūt su fondus. Ir gana... Mano mama net verkė.
Vaikų darželyje “Mažylis” Plechavičiaus g. 13 ne tik genėja medžius, bet juos žydinčius, net rauna su šaknimis. Ir nieko.Niekas iš aplinkosaugos arba nežino arba užmerkia akis, kad nereikėtų pakelti subinės nuo minkštos kėdės.
Viskas normaliai vyksta…Darbo dienomis, nuo 8 iki 17 val. kai visi daugiaaukčšių gyventojai dirba, be jokių trykdžių rausiami vaikų takeliai su galinga technika, vaikučiai turi palakstymui tarp išrausto darželio vos porą kampelių, kur gali palakstyti, ir nieko daugiau. Nuolatinis triukšmas ir nuo jo drebantys daugiaaukščiai vaikų darželio vadovybei susidedančiai iš 3 aukščiausių asabų, nekelia jokių emocijų. Noriu, galiu ir turiu pinigų, todėl nesiskaitau su jokiomis ten nepatenkintų nuolatiniais darželio teritorijos “pertvarkymo” atsakymas matyt yra vienas: ne jūsų reikalas. Darėm ir darysim. Ir ką jūs man padarysit. O kaip buvo rašyta praeitais metais, veterinarinei tarnybai padarius patikrinimą šiame darželyje, buvo rasta daug sugedusių maisto produktų. Įsivaizduoju kokiu maistu maitinami vaikai. Net nupurtė nuo to vaizdo.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų