REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris apstulbo, kai kavinėje prie gretimo staliuko mama pradėjo keisti kūdikio sauskelnes, o sulaukusi priekaištų ši supyko.

Moteris apstulbo, kai kavinėje prie gretimo staliuko mama pradėjo keisti kūdikio sauskelnes, o sulaukusi priekaištų ši supyko.

REKLAMA

Visi suprantame, kad kūdikiams reguliariai reikia keisti sauskelnes, o kartais jas pakeisti reikia netikėtai ir skubiai, todėl tėvams tenka sukti galvas, kur patogiai pervystyti savo mažylius. Tačiau viena moteris liko pasibaisėjusi, kai mama nusprendė pakeisti kūdikio sauskelnes tiesiog jos akivaizdoje – tuo metu, kai ji sėdėjo kavinėje ir valgė pietus.

Moteris pasakojo, kad lankėsi nedidelėje vietinėje kavinėje ir sėdėjo prie baro, prie kurio buvo kelios baro tipo kėdės. Praėjus vos kelioms akimirkoms po to, kai jai atnešė maistą, prie staliuko sėdėjusi mama priėjo visai šalia jos ir išvyniojusi patiesaliuką ant jo padėjo savo kūdikį, rašo mirror.co.uk.

Paprašė sauskelnes keisti kitur

Pasibaisėjusi moteris mandagiai pasakė mamai, kad jei jai reikia pervystyti kūdikį, ji gali pasinaudoti tualetais, tačiau ši atrėžė, jog ten nėra jokio pervystymo stalo, o ji nenorinti kūdikio guldyti ant grindų. Vis dėlto moteris toliau mandagiai paragino mamą nekeisti kūdikio sauskelnių ant stalo, kur ji valgo pietus.

REKLAMA
REKLAMA

„Nenoriu nei matyti, nei užuosti kol valgau, – sakė ji savo įraše socialiniame tinkle „Reddit“. –Priekyje yra staliukas – pakeiskite sauskelnes ten, jei nenorite naudotis tualetu.“ Tada mama labai supyko ir atrėžė, kad iš gatvės visi matys bei pasipiktino, kaip moteris drįsta taip elgtis su ja ir jos kūdikiu.

REKLAMA

 

Galiausiai moteris pasiskundė restorano personalui dėl mamos elgesio ir ši pasipiktinusi išėjo iš kavinės. „Galiausiai ramiai suvalgiau pietus, – pridūrė moteris. – Ar teisingai pasielgiau, neleisdama mamai pakeisti sauskelnių ant stalo, prie kurio valgoma?“

Komentaruose dauguma pasipiktino motinos pretenzijomis, o ypač visi pasibaisėjo jos įžūliais argumentais. „Jos teisės toli nuo tikrovės, – rašė vienas. – Jos šlapias kūdikis yra jos ir restorano problema, nes ji nenori pakloti patiesaliuko ant grindų??? Tai absurdiška... Jis ir yra skirtas tam, kad kūdikis neliestų paviršiaus.“

„Ir ji to nedarė prie savo stalo ne todėl, kad praeiviai būtų matę, o todėl, kad ten valgė ji, – rašė kitas. – Jei būtų norėjusi privatumo, būtų nuėjusi į tualetą. Gal ji pagaliau vis tik suvokė realybę?“.

Dabar nieko nera nei gedingo ,nei pagarbos,tiesiog naglumas ! Dar si moteris galejo savo " pampersa" pasikeisti,jei " tos" dienos. Tiesiog lietuviai be kulturos,be kitam pagarbos ir saves net negerbia. Jei,tai tiesa straipsnyje.
Supermamytė išaugins supervaiką.
O ta mamytė galėjo pasidėti kūdikį šalia savo lėkštės ir šūdiną pampersą keisti o po to valgyti.Bet kažkodėl nori tuo “ geru” apdovanoti kitus. Viskam yra savo vieta.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų