Rašyti komentarą...
Gėjų provokacijos...
kisat vel ta pati straipsni jau neseniai buvo,reiskia norit kad zmones kuo daugiau rasytu piktu komentaru
Mamytė aiškiai be smegenų ir atskomybės už vaiką,jie su tokiu vaiku valkiojasi po kavines ,nes nesugeba ištverti bent metų laiko pabūti su vaiku ir dėl vaiko ne gatvėje,ne viešoje vietoje,Tai jau nepriklausomos šalies tėvų išlepintų vaikų vaikai,kurie vis dar gyvena tik su vaikų teisėmis ,bet be atsakomybės,O čia tai jau šlykštu,ne tik kad ne etiška ir nekultūringa.
Visų pirma - tikriausiai ten yra rūbinė, dar kažkokia patalpa, ar gal ir plačios palangės. Be to, yra kėdės, tad galėjo ant jų susitvarkyti. Na, blogiausiu atveju, gal ten dar buvo ir laisvų stalelių - bent vienas?
Nesinervuokite, straipsnelis perspausdintas iš mirror.uk, t.y. Jungtinės karalystės (Anglijos). Pas juos lygiai tokia pati redakcijos mergaitė, kaip ir pas mus kurpia rašinėlius neva skaitytojų vardu. Bet mūsiškė, matyt, pavargo galvoti, tai tiesiog išspausdino vertalą. Lietuvoj dar neteko sutikti tokio proto moteriškės, kuri sauskelnes keistų tiesiog kavinės salėje. Nors, žinant mūsų didžiausias "influenceres", ir tai jau galbūt ne už kalnų.
Visi tokie jautrus needuok dieve.... Paziureciau ka ta moteris darytu karo metu, jauciu pati valgytu neplautom rankom prie visokiu zmoniu pasicepsedama
Oi oi oi šunys nustokit loti į save pasižiūrėkite išperos jūs .
Nėra ko eiti į kavines su mažu vaiku su šokančius vaiku ir taip mama tokia debilė .kad nesupranta.kad kitiem nemalonu.neįmanoma valgyt šlykštu ir vimdo.tokiai mamytei reikėtų būti namuose sušikančiu vaiku
Greitas sprendimas Konkurencija geras d
Greitas sprendimas Konkurencija geras d
Reikia spec tualeto ir uzrasyti ant duru .Tevams su mazamecias.
Visiškos gėdos neturėjimas, tai gal ir triusikus prie visų keiskimes

Skaitomiausios naujienos
Į viršų