naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris sako, kad yra kupina „įniršio ir skausmo“ po to, kai sužinojo, kad jos anyta pasiėmė anūkę ir pradūrė jai ausis, negavusi išankstinio mamos sutikimo.

Moteris sako, kad yra kupina „įniršio ir skausmo“ po to, kai sužinojo, kad jos anyta pasiėmė anūkę ir pradūrė jai ausis, negavusi išankstinio mamos sutikimo.

REKLAMA

Pasak šios mamos, jos penkerių metų dukra, kuriai netrukus sukaks šešeri, keletą kartų minėjo, kad norėtų prasidurti ausis, bet taip pat „abejojo, ar tikrai to nori“, rašo mirror.co.uk.

Ausis pradūrė be mamos sutikimo

Jos anyta reguliariai rūpinasi anūke, todėl puikiai žinojo apie mergaitės neapsisprendimą šiuo klausimu. Šia tema moteris su anyta neseniai kalbėjosi telefonu ir sakė, kad ji nori palaukti ir nuvežti ją į „tatuiruočių saloną, kad tai būtų atlikta profesionaliai, kai dukra bus pasiruošusi“.

Ji taip pat konkrečiai pareiškė nenorinti, kad dukrai ausys būtų pradurtos „Claire‘s“. Deja, jos anyta visiškai nepaisė jos nuomonės ir pasielgė taip, kaip norėjo pati.

REKLAMA

„Reddit“ pasipiktinusi mama pasakojo: „Šiandien aš dirbau (dirbu naktines pamainas), o dukrą prižiūrėjo vyro tėvai. Jie parvežė dukrą ir štai mano anyta pasakė: „Staigmena! Jai buvo pradurtos ausys!“. Be to, tai buvo atlikta „Claire‘s“. Neįsivaizduojate, kiek įniršio ir skausmo jaučiu dėl to, kas įvyko.

REKLAMA

Jai buvo nusispjaut į mano norus. Ji tai padarė ten, kur sakiau, kad nenorėčiau, kad jai būtų pradurtos ausys. Be to, tai buvo padaryta be mano sutikimo, man nebūnant šalia. Anūkės ji tikrai daugiau nebematys.“

Ji sako, kad anyta teigė maniusi, kad jai „nelabai rūpėjo, kad tai bus padaryta“, todėl nusprendė pradurti ausis artėjančio anūkės gimtadienio proga. Tačiau atsižvelgiant į tai, kokia jauna yra jos dukra, mama norėjo palaukti, kol dukra pati tvirtai apsispręs, kad nori vertis auskarus.

REKLAMA

Nemažai žmonių „Reddit“ visiškai suprato, kaip mama jaučiasi, o vienas žmogus pakomentavo: „Daugiau niekada nepalikčiau jai vaiko. Ji tiksliai žinojo, ką daro, ir įrodė, kad negerbia jūsų pažiūrų ar pasirinkimų.“

Kitas patarė: „Jūsų anyta turėtų kurį laiką nesimatyti su anūke, nes nepaiso jūsų nuomonės. Mano asmenine nuomone, niekas neturėtų verti vaikams auskarų, kol vaikai patys negali jų prižiūrėti.

Jei į dukros ausis įsimes infekcija dėl anytos kaltės, būtinai nusiųskite jai gydymo sąskaitas – tegul susimoka už savo veiksmus.“

O prižiūrėti vaiką, tai jau anytos reikalas? Motina psichopatė... Koks skirtumas kur ausys buvo pradurtos.. . Bet tik rado prie ko prisikabinti
Psichopatas mama Cia ne ausys bėda. Čia motina nekenčia anytos.
Dabar kiekvieno gimtadienio proga prašyčiau dukrytei naujų auksinių auskarų!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų