Pamačius vestuvinį tortą nuotaką ištiko šokas: negalėjo patikėti vaizdu

Vienas smagiausių dalykų kiekvienose vestuvėse – vestuvinio torto ekstravagancija. Tačiau vienai „TikTok“ naudotojai šis vestuvių epizodas virto košmaru, kai ji pasidalino siaubingo vestuvinio torto nuotrauka.

Moteris kepyklėlėje užsisakė triaukštį tortą su gėlėmis, tačiau sako, kad tai virto visiška tragedija. Apie 340 000 vaizdo įrašą peržiūrėjusių žmonių pamatė nuostabaus torto su baltomis gėlėmis, žaliais lapeliai ir juodomis detalėmis nuotrauką.

Tuomet vaizdo įrašo autorė parodė tai, ką gavo iš kepyklėlės – rezultatas buvo prastesnis, nei kas nors būtų galėjęs tikėtis. Vietoj gėlių tortas buvo puoštas juodomis dėmėmis – atrodė, kad tortą puošė mažas vaikas, rašoma dailystar.co.uk.

Vienas šokiruotas žiūrovas rašė: „Mane ištiktų priepuolis, jei tokį gaučiau per savo vestuves. Negaliu patikėti.“

Manoma, kad tortas kainavo apie 550 JAV dolerių – net ir šiuolaikiniame pasaulyje tai labai aukšta kaina. Tačiau vaizdo įrašo autorė sakė, kad ši istorija jau baigėsi laimingai – ji pasidalino dar trimis naujienomis apie torto taisymus. Vienoje jos draugė gelbsti tortą, puošdama jį iš naujo – po jos darbo tortas atrodė taip, kaip ir pridera vestuvių šventei.

@agwright1231

#greenscreen #expectationvreality #cakefail #imfine HOW?!????

♬ original sound - Matthew Rincon


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų