REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Džiaugiuosi atšilusiais orais ir pagaliau prasidėjusiu fantastišku oru! O su juo smagu mėgautis ir vasaros gėrybėmis, pavyzdžiui, uogomis. Vis tik pamačiusi, kiek šiemet kainuoja mano mėgstamiausios šeimos uogos, vos neapalpau“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Rita.

„Džiaugiuosi atšilusiais orais ir pagaliau prasidėjusiu fantastišku oru! O su juo smagu mėgautis ir vasaros gėrybėmis, pavyzdžiui, uogomis. Vis tik pamačiusi, kiek šiemet kainuoja mano mėgstamiausios šeimos uogos, vos neapalpau“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Rita.

REKLAMA

Prie mano namų yra nedidelis turgelis – kasdien ten prekiaujama šviežiomis uogomis, daržovėmis.

Aną dieną, eidama namo, pamačiau, kad moteris prekiauja trešnėmis. Net seilė nutįso, taip buvau pasiilgusi šių uogų! Galvoju, nupirksiu, nes ir vaikai labai mėgsta, o vitaminų po žiemos taip trūksta.

Priėjusi prie pardavėjos paklausiau, kiek kainuoja indelis ir vos neatšokau atgal – pasirodo, kilogramas trešnių kainuoja 16 eurų!

Jūs juokaujat?

16 eurų už trešnių indelį... „Bet labai skanios“, – paaiškina man pardavėja ir siūlo paragauti.

REKLAMA
REKLAMA

Aš tikiu, kad skanios. Neabejoju, kad kaip auksas kainuojančios trešnės turi būti tobulos ir neduok Dieve nei vienos supuvusios.

Tai štai, prie saldžių uogų – karti patirtis. Gaila, kad verslininkai nepagalvoja, kad yra senyvo amžiaus žmonių, pensininkų, kurių pajamos labai ribotos ir jie neišgali sau leisti tokių uogų.

Gal jau metas prekes daryti visiems prieinamas? Gaila, kad už trešnes, jei nori pasilepinti, turi pakloti tokią sumą!

Autorius: skaitytoja Rita

Tai taip ir rasykit, kad moteris pakraupo ne nuo to - KUOM prekiaujama, o viso labo - nuo to, KOKIA KAINA prekiaujama.

Nes suintriguotas provokuojancios antrastes jau tikejausi suzinoti, kad moteris prekiavo savo padevetais ir specialiai neplautais triusikais arba namie susikaupusiais panaudotais prezervatyvais su visu turiniu...

Ach zurnalistai... zurnalistai....
Kai jau pagalvoju, kad jus pasiekete visiska dugna, jus imat kirtiklius su kastuvais ir imat pramusineti naujus dugnus...

Beje, PIRMOSIOS uogos visada buna kelis kartus brangesnes negu veliau - isibegejus sezonui. Jei nesate milijonierius - tereikia palaukti pora savaiciu ir prisivalgysit tu trokstamu tresniu po 3-4 eurus uz kilograma. Kitaip pasakius, - sis straipsnis, kaip ir nemaza dalis kitu straipsniu siame tinklapyje - absoliuciai apie nieka - idetas vien del vietos uzpildymo ir galimu papildomu klikbaitu bei komentaru...
as irgi pakraupau nu tv3 rasytoju nesamoniu
Aš neišgaliu naujo merso nusipirkti. Jau kelis kartus buvau ir apalpus. Padėkit
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų