Palangoje super mamytės elgesys išmušė iš vėžių: „Dar to mačius nebuvau“

„Jau galvojau, kad Lietuvos pajūryje tikrai esu mačiusi visko, bet pamatytas šios vasaros vaizdelis tikrai įsimins keliems metams į priekį“, – laišką pradeda naujienų portalui tv3.lt parašiusi skaitytoja Alma.

Lietuvos pajūryje tikriausiai tautiečių nenustebintų niekas. Tačiau šią vasarą supratau, kad pajūryje nustebinti gali ir šiek tiek jau pamirštos būtybės, tai super mamytės.

Su tokia būtybe pajūryje man teko susidurti šią vasarą, kai pagalvojau, kad ramiai pagulėsiu prie jūros, pasimėgausiu saule ir geru oru. Oi, kaip stipriai aš klydau.

Super mamytė su savo vaikeliu pajūryje pasirodė ganėtinai ankstyvą rytą. Tai, kad ji žindė viešumoje, man visiškai neužkliuvo ir netrukdė. Juk gyvename tikrai civilizuotame pasaulyje, tačiau kitas jos poelgis mane išmušė iš vėžių.

Mielos mamos, norėčiau jūsų visų paklausti, ar jums yra ganėtinai padoru ir normalu savo kūdikiams keisti vystyklus viešai pajūryje? Negana to, kad man akis badė mažo vaiko užpakalis, tai dar teko matyti ir jo pridergtą pampersą.

Dar to nebuvau mačius ir tikiuosi, kad nebepamatysiu niekados.

Autorė: skaitytoja Alma


Rašyti komentarą...
:
:DDD
2021-08-09 16:50:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
:DDDDDDD be zodziu..turbut bevaike esi :DDD
Atsakyti
-29

d
do
2021-08-09 17:01:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
kūdikiui pakeist pampersą supermamyte būti nereikia :))))
Atsakyti
-22

h
hm
2021-08-09 17:30:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
o tai kur ji reikejo keist? vandeni ? aisku galejo pridengt tai darydama arba nueit i kopas ir sutvarkyt reikalus, bet juk nebegsi namo keist sauskelniu
Atsakyti
-21

SKAITYTI KOMENTARUS (55)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų