Padarykite tai prieš seksą: padės pasiekti orgazmą

Sekso metu patirti orgazmą pavyksta toli gražu ne visoms moterims. Tai gali lemti įvairios priežastys, tačiau kiekviena gali padaryti kelis dalykus, kurie padėtų pajausti malonumą.

Sekso terapeutė Mary Jo Rapini sako, kad orgazmo metu išsiskiriantis serotoninas ir endorfinas gali sustiprinti imuninę sistemą, sumažinti stresą bei nuovargį. Tačiau jį, palyginti su vyrais, patiria nedaug moterų. Sekso terapeutai išskiria kelis dalykus, kurie gali prisidėti prie to, kad lytinių santykių metu moteris pajaustų orgazmą, rašoma bustle.com.

Šiluma

„Prieš seksą išsimaudykite karštoje vonioje arba, jei jums trūksta laiko, kelioms minutėms uždėkite šiltą medžiagos gabalėlį ant vulvos. Šiluma skatina kraujotaką makštyje, todėl padidėja tepimas ir jautrumas“, – sako Hilda Hutcherson.

Specialus gėrimas

„Pasinaudokite seno sekso stimuliatoriaus magija: pašildykite šiek tiek pieno, įpilkite šlakelį šafrano ir išgerkite. Kaitinant šafraną, atsiskleidžia jo intensyvus skonis, todėl jis tūkstančius metų buvo laikomas afrodiziaku“, – sako Aliza Baron Cohen.

Vibratorius

Moterys, naudojančios vibratorius, sako, kad sekso su partneriu (be vibratorių) metu joms lengviau pasiekti orgazmą, rodo „Berman“ moterų sveikatingumo centro atlikta 1656 moterų apklausa. Todėl sekso terapeutai rekomenduoja reguliariai naudoti vibratorių ir taip save geriau pažinti, suprasti, kas teikia didžiausią malonumą.

Speciali technika

Sekso terapeutė Emily Dudderley sako, kad ši technika iš esmės padidina orgazmo tikimybę sekso metu:

„Tegul partneris guli ant jūsų, o jūs apvyniokite kojas aplink jo šlaunis ir švelniai sūpuokitės. Judėkite aukštyn ir į priekį, kad jūsų klitoris liestųsi su jo peniu. Kantrybė yra svarbiausia: raskite savo ritmą ir laikykitės jo, kol patirsite orgazmą.“

Savanaudiškumas

„Dažnai mes negalime nuoširdžiai mėgautis seksualine patirtimi, nes esame labai orientuoti į norą suteikti malonumą kitam. Mes nerimaujame dėl to, ką galvoja, jaučia ir mato mūsų partneriai, nors turėtume labiau koncentruotis į savo norus. Todėl nereikėtų bijoti pasakyti savo norus, reikalavimus, sekso metu pasakyti, kas patinka, o ką partneris daro ne taip. Tik būdami reiklūs galime pasiekti malonumą“, – sako Jessica O‘Reilly.


Rašyti komentarą...
S
Swx
2021-02-13 10:09:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mari, tau viskas gerai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų