Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Retai kada pamatysite Rusijos lyderį Vladimirą Putiną būnant su savo dviem dukromis Marija Voroncova ir Katerina Tichonova bei savo anūkais viešumoje. Apie juos Rusijos prezidentas taip pat vengia ir kalbėti viešai.

Retai kada pamatysite Rusijos lyderį Vladimirą Putiną būnant su savo dviem dukromis Marija Voroncova ir Katerina Tichonova bei savo anūkais viešumoje. Apie juos Rusijos prezidentas taip pat vengia ir kalbėti viešai.

REKLAMA

Dvi suaugusios Vladamiro Putino dukterys yra vienos griežčiausiai saugomų Kremliaus paslapčių. Tačiau už jas yra dar didesnių paslapčių, kurių jis neatskleidžia – anūkai.

Bėgant metams Rusijos lyderis yra davęs daugiau nei tūkstantį interviu. Tačiau, 2017 metais, vienas leidinys pažadėjo parodyti dar niekam nematytą interviu apie Vladimirą Putiną, žmogų, kurį įvardino kaip kontraversiškiausią, pavojingiausią, galingiausią ir įtakingiausią pasaulyje.

Oliverio Stone'o interviu su Vladimiru Putinu iš Kremliaus per televiziją buvo transliuojamas Jungtinėse Amerikos Valstijose net keturias naktis. Net ir vengdamas kai kurių sudėtingesnių klausimų, sveikas ir linksmas V. Putinas Kremliuje kalbėjo atvirai.

REKLAMA

O. Stone‘as buvo paklausęs V. Putino: „Ar jūs jau esate senelis?“

Rusijos lyderis į šį klausimą atsakė linktelėjimu ir žodžiu „taip“. Tuomet žurnalistas pasiteiravo V. Putino, ar šis yra geras senelis ir ar žaidžia kartu su anūkais sode. „Tai būna labai retai“, – atsakė jis.

O. Stone'as tuomet V. Putinui atsakė, kad šis turėtų būti labai laimingas žmogus, turėdamas du šaunius vaikus, o į tokį pagyrimą, Rusijos prezidentas šyptelėjęs patvirtino, kad didžiuojasi savo vaikais, tačiau daugiau detalių žurnalistui neatskleidė.

REKLAMA
REKLAMA

Casey Michael‘as iš Hadsono instituto „CNN“ sakė:

„Jis pripažino, kad yra geras šeimos žmogus, bet jam yra svarbiau pasirodyti Rusijos stačiatikių bažnyčioje ar karinėse pratybose, jodinėti ant žirgo nugaros be marškinėlių ir taip projektuoti savo galią. Šeima daugeliu atžvilgių yra jam silpnybė.“

Kitas analitikas mano, kad V. Putinas turi tamsesnę priežastį, kodėl jo šeima nepatenka į viešumą. Profesorius Howard‘as Stoffer‘is iš New Haven universiteto pridūrė: „Jis nenori būti pažeidžiamas, kad kažkas kitas galėtų pasinaudoti jo šeimos detalėmis.“

Slaptas V. Putino dukrų ir anūkų gyvenimas

Jungtinių Amerikos Valstijų ir Jungtinės Karalystės pareigūnai mano, kad V. Putinas savo šeimai yra perleidęs saugoti daug jo turto.

2015-aisiais kalbėdamas apie savo dukras, Rusijos vadovas pridūrė:

„Mano dukros gyvena Rusijoje, kur ir studijavo. Jomis labai didžiuojuosi, kadangi jos gali kalbėti laisvai trimis užsienio kalbomis. Niekada su niekuo nekalbu apie savo šeimą. Kiekvienas žmogus turi teisę į savo likimą, gyvena savo gyvenimą ir tai daro oriai“.

REKLAMA
REKLAMA

V. Putinas dviejų savo dukrų susilaukė su buvusia žmona Liudmila. Šiuo metu V. Putino dukrai Marijai Voroncovai yra 36-eri, o Katerinai Tichonovai – 35 metai.

Marija studijavo biologiją Sankt Peterburgo universitete ir mediciną Maskvos valstybiniame universitete. Šiuo metu moteris specializuojasi akademiniame pasaulyje ir endokrininėje srityje. Ji taip pat yra parašiusi knygą apie atsilikusią vaikų raidą ir yra įtraukta į endokrinologijos tyrimų centro Maskvoje mokslininkų sąrašus.

„BBC Russia“ taip pat nurodė, kad Maria yra bendrovės, planuojančios statyti didžiulį medicinos centrą, bendrasavininkė. Ji yra ištekėjusi už olandų verslininko Jorrit‘o Joost‘o Faassen‘o, kuris kadaise dirbo Rusijos valstybinėje energetikos milžinėje „Gazprom“. Teigiama, kad pora yra išsiskyrusi.

Moteris taip pat palaiko ir savo tėvą bei taip kelia abejones dėl viešų pranešimų apie Rusijos invaziją į Ukrainą, rašoma mirror.co.uk.

Kita V. Putino dukra Katerina dėmesio centre atsidūrė 2017 metais, kuomet užėmė penktą vietą tarptautiniame rokenrolo šokių konkurse. Vėliau tais pačiais metais ji ištekėjo.

REKLAMA
REKLAMA

Dabar ji dirba akademinėje bendruomenėje ir kuria verslą, o 2018 metais buvo trumpai pasirodžiusi ir žiniasklaidoje, kuomet kalbėjo apie neurotechnologijas. 2021 metais Katerina buvo pasirodžiusi ir viename verslo forume. Nė vienu atveju nebuvo paminėtas jos ryšys su Rusijos prezidentu.

V. Putinas iki šiol lieka neiškalbus apie savo anūkus ir retai apie jos prasitaria viešai. 2017 metais jis sakė: „Kalbant apie mano anūkus, vienas jų jau eina į darželį. Prašau suprasti, aš nenoriu, kad jie augtų kaip kažkokie karališkieji princai. Noriu, kad jie augtų kaip normalūs žmonės.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų