Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Smalsu sužinoti, kokį maistą valgo 95 metų amžiaus Karalienė Elžbieta, kad išlaikytų savo sveikatą. Ką Karalienė Elžbieta II valgo kasdien?

Smalsu sužinoti, kokį maistą valgo 95 metų amžiaus Karalienė Elžbieta, kad išlaikytų savo sveikatą. Ką Karalienė Elžbieta II valgo kasdien?

REKLAMA

Pasak buvusio karališkosios virtuvės šefo Darren McGrady, Karalienė dažniausiai valgo tą patį maistą, rašo britishheritage.com. Daugeliui tai gali būti netikėta, tačiau Karalienė akivaizdžiai yra įpročio žmogus.

Pirmiausia arbata

Kaip dauguma žmonių žino, Karalienė Elžbieta yra abejinga Earl Grey arbatai. Jos mėgstamiausias arbatos prekės ženklas, yra „Twinnings“. Šią  arbatą visame pasaulyje tiekia gerai žinoma Anglijos įmonė. McGrady neatskleidė, ar Karalienė Elžbieta ryte mėgaujasi šviežios kavos puodeliu.

Pusryčiai

Karalienė Elžbieta pusryčiauja paprastai. Dubenėlis „Special K“ dribsnių su įvairiais vaisiais yra jos pagrindinis patiekalas tinkamai dienos pradžiai. Ypatingomis progomis ji pasilepina kiaušiniene ir rūkyta lašiša.

REKLAMA

Pietūs

Verta paminėti, kad Karalienė mėgsta išgerti džino ir „Dubonnet“ kokteilį prieš valgydama pietus. Monarchė mėgsta ant grotelių keptą žuvį ar vištieną ir pietų metu yra linkusi vengti krakmolo. Aišku, kad Karalienė Elžbieta teikia pirmenybę paprastiems dalykams, kai kalbama apie maistą!

Jei nori žuvies, ji renkasi Doverio plekšnę su pakepintais špinatais arba cukinijomis, o kalbant apie vištieną – keptą ant grotelių su salotomis.

Vakarienė

Karalienė Elžbieta prieš vakarienę gali pasimėgauti šokoladiniu pyragu prie popietės arbatos ‒ jos meilė šokoladiniam pyragui tikrai gerai žinoma.

Vakarienė vyksta pagal tą pačią formulę kaip ir pietūs. Virta mėsa ir daržovės yra įprastas pasirinkimas, o fazanas ar elniena pateikiami, kai karalienė pageidauja. Žinoma, Karalienė Elžbieta taip pat mėgsta sekmadieninius kepsnius, kaip ir bet kuris britas.

Kartu su šokoladu desertui ji mėgaujasi braškėmis ar persikais. Ir pabaigai Karalienė Elžbieta pasimėgauja taure geriausio šampano, kokį tik galima nusipirkti už pinigus. Puikus gyvenimas!

Laaabaaai įdomi informacija!!! Gal net Karalienei naudinga ir reikalinga.O mes be šios info liktume nežinomybėje.
Kad jau karalienė keletas metų nebevalgo nieko.Tik kažkodėl slepiama.
Karalienė normali moteris, maitinasi irgi įprastai normaliai, o ne taip kaip mūsų buduliai "aukstosios klasės" vakarėliuose ryja ko geras šuo neėstų
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų