Nuotakos išpažintis pribloškė vestuvių planuotoją: to jis tikrai nesitikėjo

Moteris pradėjusi dvejoti dėl vedybų, šokiravo vestuvių planuotoją savo išpažintimi.

Natūralu, kad prieš tokį didelį įsipareigojimą dažnas pajaučia nerimą. Kiekvienam tas nerimas pasireiškia vis kitaip. Kai kurie gali jausti pykinimą, kiti gali net viską atšaukti ar tiesiog nenustoti verkti.

Vienai būsimai nuotakai nervų numalšinimas baigėsi labai netikėtai likos vos penkioms dienoms iki ėjimo link altoriaus.

Šokiruojančia istorija „Reddit“ pasidalijo vestuvių industrijoje dirbantis žmogus. Moteris, vardu Jenny, atskleidė, kad jos geras draugas yra vestuvių planuotojas ir jis buvo šios keistos istorijos centre, rašoma mirror.co.uk.

Ji pirmiausia apibūdina savo draugą kaip „gerai atrodantį vyrą“ ir atskleidžia, kad jis turi nuostabią akį smulkmenoms.

„Jis gali viską, pradedant vestuvinių suknelių dizainu, baigiant gėlėmis“, – sakė ji ir pridūrė, kad jo paslaugos nėra pigios.

Ji tęsė: „Jis turėjo nuotaką, kuri jį pašaukė likus kelioms dienoms iki vestuvių ir pasakė, kad negali tekėti, nes yra įsimylėjusi kitą“.

Teigiama, kad nuotaka atskleidė nebemylinti savo sužadėtinio ir verčiau būtų su kitu žmogumi. Suprantama, jos vestuvių planuotojas liko sukrėstas: „Ką reiškia, kad esate įsimylėjusi kitą?! Jūsų vestuvės yra po penkių dienų!“.

Ir siužeto vingyje mes nenumatėme to, kad moteris prisipažins, kad tai jis, kurį ji įsimylėjęs – vestuvių planuotojas. „Tu tiesiog mane supranti. Niekada nebuvau sutikusi tokių kaip tu“, – sakė nuotaka.

Jo atsakymas buvo žiaurus, bet tinkamas. „Ar žinai, kiek tavo tėvai man moka, kad suprasčiau tave?“, – paklausė jis.

Jenny baigė įrašą sakydama, kad nuotaka galiausiai ištekėjo ir apie šį įvykį daugiau niekada nebuvo kalbama. Kiti „Reddit“ vartotojai sako, kad ši istorija yra beprotiškai juokinga. Vienas sakė: „Tai fantastiška“. Antras pridūrė: „Vargšas jaunikis. Tikiuosi, kad per medaus mėnesį ji neįsimylės patarnautojo“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų