Nuolat kartojasi tas pats sapnas? Paaiškino, ką tai išduoda

Vidutinis žmogus trečdalį savo gyvenimo praleidžia miegodamas. Nors miegant mūsų kūnas yra ramybės būsenoje, mūsų smegenys nesiilsi, kad paruoštų kūną kitai dienai. Tai yra būsena, kurioje gali pasireikšti mūsų sapnai. Be to, norime jų ar ne, gali pasikartoti vis iš naujo.

„Bright Side“, supratome, kodėl mes sapnuojame pasikartojančius sapnu ir ką apie tai sako mūsų smegenys.

Jei sapnuojate pasikartojančius sapnus, esate ne vienintelis

Nenusiminkite, jeigu turite konkretų sapną, kuris, atrodo, jus persekioja. Nustatyta, kad pasikartojantys sapnai nutinka 35 proc. vaikų ir 60–75 proc. paauglių ir suaugusiųjų.

Taip pat yra populiarių pasikartojančių sapnų temų. Apklausos metu paaiškėjo, kad yra 5 dalykai, kurie dažniausiai kartojasi sapnuose:

Kritimas

Persekiojamas

Grįžimas į mokyklą

Pasirengimas testui ar svarbiam įvykiui

Skraidymas

Dauguma šių sapnų sukelia neigiamas emocijas ar nerimą. Tyrimai parodė, kad žmonės, turintys žemą psichinės ir psichologinės gerovės lygį, yra labiau linkę į tokio tipo pasikartojančius sapnus.

Jie gali atspindėti tai, ką jūs jaučiate.

Sapnas, kuriame esate nepasiruošęs testui, gali būti įprastas studentams, ypač egzaminų metu. Tai yra smegenų būdas atspindėti fizinę ir psichinę įtampą, kurią gali jausti studentas. Sapnus apie kritimą galima priskirti baimėms ir netikrumui dėl tam tikrų situacijų. Sapnas apie iškritusius dantis gali atspindėti drovaus žmogaus sunkumus saviraiškoje.

Jie gali signalizuoti, kad reikia ką nors sutvarkyti.

Teorikai spėjo, kad pasikartojantys sapnai gali būti susieti ir su neišspręstomis gyvenimo problemomis. Kiti spėja, kad šie sapnai atsiranda, kai žmogus bando įveikti praeities traumas. Ekspertai paaiškina, kad konkretūs sapnai gali atspindėti jūsų paslėptus norus, baimes.

Patarimai, kaip sumažinti pasikartojančius sapnus.

Dėl to, kad neigiamus sapnus dažniausiai sukelia stresas, geriausias būdas sušvelninti šią problemą yra sumažinti streso lygį. Be problemų, kurios sukelia jūsų sapnus, sprendimo, taip pat svarbu atsižvelgti į tokius veiksnius kaip miegas patogiomis sąlygomis ir subalansuoto gyvenimo bei mitybos palaikymas. Apsilankymas pas psichiatrą ar miego terapeutą taip pat gali būti naudingas, jei jūsų sapnai kenkia jūsų bendrajai savijautai.


Rašyti komentarą...
?
?
2021-02-28 23:19:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kaip paaiškit pranašiškus sapnus, kai susapnuoji įvykį naktį, o dieną pasikartoja susapnuotas įvykis lygiaintaip kaip sapnavai, netgi spalvos atitinka, vieta, kurioje niekada nebuta, bet matai tuos pačius medžius, namus, kaip sapne, na visas veiksmas atitinka?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų